Євгенія 👩

Трішки нюдику на губах👌

Трішки нюдику на губах👌
Трішки нюдику на губах👌
Трішки нюдику на губах👌
Трішки нюдику на губах👌

Всім привіт ✌️

Олівець для губ Eveline Cosmetics Max Intense Colour у відтінку 14 "Nude" я побачила у дописі Vikulyk (https://club.makeup.com.ua/post/18532/). Так мені сподобався цей відтінок, що відразу замовила саме його, навіть не розглядаючи всю палітру. Тепер розповідаю більш детально про свої враження👇

Це класичний дерев'яний олівець, який був загорнутий у слюду. Колір корпусу відповідає кольору відтінку.

Олівець компактний, зручно лягає в руку, та й загалом, зручний у використанні).

Замість звичайного ковпачка - точилка. Леза у неї цілком гострі, але на жаль, грифель постійно кришиться і точилка забивається, доводиться регулярно озброюватися зубочисткою та проводити чистку). Доречі, ковпачок не щільно прилягає до корпусу і постійно злітає, що не дуже зручно, особливо якщо хочеться взяти олівець з собою у сумочку.

Вага: 1.2 г, як на мене, то витрата не дуже економічна, так як олівець сильно кришиться.

Олівець Eveline має класичний грифель з гострим кінчиком, що дозволяє використовувати його не тільки для обведення контуру, але і як помаду, наносячи на всю поверхню губ.

Текстура в міру м'яка, не надто суха, але кришиться навіть якщо наносити без сильного натиску.

Ніякого аромату не відчуваю.

14 "Nude" - на моїх губах - це відтінок-хамелеон). При штучному освітленні – він дуже теплий, цегляно-коричневий, навіть йде в рудину (на свотчах). При природному світлі виглядає вже більш нюдовим - коричнево-рожевим із трохи вловимим теплим підтоном (на губах).

Я не сказала б, що це універсальний відтінок. На мою думку, підійде не всім. На моїх губах він дуже темний, але я все одно користуюся ним під певний настрій👌.

  • Відтінок дуже насичений, яскравий. Має гарну пігментацію, дає насичений колір вже з першого шару нанесення.
  • Іноді може наноситися грудочками, навіть без сильного натискання.
  • Якщо наносити на всю поверхню губ, то дуже сушить, підкреслює кожну складочку і неприємно відчувається на губах, ніби стягує їх. Дуже раджу наносити олівець на попередньо підготовлену шкіру губ (зволожену бальзамом).
  • Олівець не плішить, покриття дає рівномірне.
  • Контур розпливається при контакті з помадою та блиском.
  • Фініш виходить матовим, сухуватим. Сухість не така помітна, якщо наносити поверх бальзаму.
  • Стійкість 2-3 години, потім потрібно підправляти. Видаляється абсолютно будь-яким засобом для зняття макіяжу.

Олівець непоганий, враховуючи його бюджетну ціну, але далеко не ідеальний. Якщо порівнювати його та Colour Intense, то другий буде набагато кращим)

Дякую за увагу💕