Missmili

Elizavecca Face Care 24k gold snail Cleansing Foam

Elizavecca Face Care 24k gold snail Cleansing Foam

Привіт)

Останнім часом мені не щастило на нормальну пінку для вмивання яка б дійсно круто очищала,але при цьому не сушила шкіру,добре пінилась і була не за всі грощі світу

Тому було вирішено придбати ту пінку,яку я вже пробувала,і якою була задоволена ,а саме Elizavecca Face Care 24k gold snail Cleansing Foam

Elizavecca Face Care 24k gold snail Cleansing Foam

Доречі,це одна з найперших корейських пінок для вмивання яку я тестувала)

Моя шкіра комбіновано-жирна,з акне і постакне,найголовніше в пінці шукає гарне очищення і щоб не сушило і не стягувало шкіру.От наче запитів і не багато,але попробуй знайти таку як треба)

Почну з пакування,ну воно прикольне,коробочка у вигляді великого слитку золота,виглядає ефектно)

Об‘єм як для пінки великий,цілих 180 мл яких вистачить надовго)

Сама пінка,це класична корейська пінка,густа,економна,треба всього маленьку горошинку щоб було багато густої піни.Аромат має приємний квітковий,ненав‘язливий.

Найперше зазначу,що пінка дуже класно піниться,навіть у холодній воді,очищає дуже якісно,але при цьому делікатно,залишки туші,гідрофільної олійки чи тону вона змиває на ура,при цьому не сушить і не стягує шкіру.Ніяких подразнень,покраснінь чи додаткових прищів не викликає!Єдине, якщо ви любитель,як і я,ще й очі намилювати,то тут попрошу бути акуратними,бо буде щіпати

Пінка не підвела,така ж класна як і була)