Demchenko Alina

Привчаю чоловіка до світа парфумерії. Частина 1: пробники на тестування

Привчаю чоловіка до світа парфумерії. Частина 1: пробники на тестування
Привчаю чоловіка до світа парфумерії. Частина 1: пробники на тестування

Мій чоловік застряг між категорію " Axe і більше нічого не потрібно" та "Ой який в тебе класний гель для душу з ароматом апельсину". Авжеж, Old Spice в нього на першому місці, але в загажничку довгі роки в нього стояі Lacoste Essential і до минулого року йому йього цілком вистачало ( в минулому році, з моєї подачі, в нього новий фаворит CK in2you). Але в цьому місяці дзвінок : "Люба, купи мені декілька пробників парфумерії" . Знаєте, думки цілком неоднозначні 😂

Отдже я приступила до пошуків тих самих ароматів які сподобаються саме моєму чоловіку. Що ж, складні аромати він не любить, та й одеколон "Саня" йому теж якось не то😂

Тому трошки про три пробники і саме мої відчуття ароматів, бо поки вони до нього не поїхали)

  • Versace Man Eau Fraiche - цей аромат я хочу йому взяти декілька років, але без нього то складно все обирати. Аромат зі старті - цитрусовий. Спершу я відчуваю солодко фруктові ноти, які за секунду стають більш гіркими, наче цедра. Аромат розкривається дуже швидко і це такий класичний "чоловічий аромат". Відчуваєть дерево та пряності. якась гіркота проступає більш активно, як і трав'янисті ноти. Сам же аромат, все одно здається доволі м'яким Кардамон поступово мняється на прохолодний шавлій, який я знаю з дитинства. Класично, можливо навіть фужерно (бо доволі ароматично та трав'янисто).
  • Versace Eros - аромат, який я чомусь уникала, бо чомусь думала що буде мені воняти. Здавалось би, причому тут я, але в нас цікавий тандем по сприйнятю ароматів))) Але я була не права і я дуже хочу що б саме цей аромат став його фаворитом. Чому? Вс доволі просто. Це м'який аромат прямо зі старту, дарує солодкі ноти, чимось схожі на яблучно-м'ятний сік, трошки вилазить кислий лимончик. Старт - вражає. Потім аромат починає нагріватися. Кислота вже десь далеко позаду, в гру вступає солодка деревина з трошки трав'янистими нотками ( то може так боби тонка грають разом з геранью). М'яка ваніль огортає теплом та домашнім затишком. Неочікуванно проступає м'ята .Я не очікувала отримати таку приємну базу, яка межує з унісексом.
  • Azzaro pour Homme - доволі суперечливий аромат зі сторони жінки. Старт (перші 3-5секунд) , він здавався мені моїм фаворитом, бо шавлій та лаванда, здавались такими теплими. Це 100% фужерний аромат, який доволі складно сприймається мною (думаю чоловік не оціне, хоча всяке буває) . Композиція повністю уникає теплих та м'яких заявлених нот, робить акцент на різкому тміні, анісу, ірисі. Через декілька хвилин, активно грає ялівець, точніше його терпкі ягоди. Десь у кінці з'являється м'яка деревина ( можливо то сандал, бо мені він пахне чимось солодкуватим завжди). Цей аромат до самого кінця переслідують пряності, де паную кардамон та пачулі.

Що сподобається моєму чоловіку - загадка))) Мої фаворити - обидва Versace. Можливо якщо мій чоловік зрозуміє шарм парфемерного світу, він не помітить купу нових скляних бутильків, які з'явились в його відсутність))) Ну і так зможу козиряти: НУ В ТЕБЕ Ж ТЕЖ НЕ ОДНІ ПАРФУМИ 😂😂😂

Привчаю чоловіка до світа парфумерії. Частина 1: пробники на тестування
Привчаю чоловіка до світа парфумерії. Частина 1: пробники на тестування
Привчаю чоловіка до світа парфумерії. Частина 1: пробники на тестування