Strange Love

Олівець для брів Eveline: Відгук на фаворита багатьох

Олівець для брів Eveline: Відгук на фаворита багатьох
Олівець для брів Eveline: Відгук на фаворита багатьох
Олівець для брів Eveline: Відгук на фаворита багатьох

Я перепробувала чимало різних олівців для брів. Механічний олівець для брів Eveline Cosmetics Brow Pencil - серед фаворитів.


Мені інтуїтивно здається, що всі ці тонкі олівці для брів зроблені на одному заводі по одній формулі, адже LAMEL Make Up Insta Micro Brow Pencil мені видається абсолютно таким самим, братом-близнюком цього Eveline Cosmetics Brow Pencil.


Грифель у Eveline Cosmetics Brow Pencil 03 Dark Brown тонкий і міцний, не ламається, якщо не викручувати забагато. Колір відповідає назві відтінку, тобто темний коричневий. Проте його легко можна розташувати і отримати більш ніжний і повітряний відтінок, який добре пасуватиме навіть блондинці.


Форма олівця тонка і витягнута, що дозволяє легко промальовувати волоски брів. В залежності від натиску і техніки нанесення, можна добитися як якскравого, так і більш природнього ефекту.


Стійкість Eveline Cosmetics Brow Pencil така ж, як і у інших представників тонких олівців: 6-7 годин, проте чіткість ліній зникає уже через 3-4. Розхід великий: при регулярному використанні, вже за 1-2 місяці олівця не стане.


Я задоволена механічним олівцем для брів Eveline Cosmetics Brow Pencil у відтінку 03 Dark Brown. Цей олівець легко і швидко надає бровам красиву форму та природний колір. Я рекомендую його дівчатам, які шукають якісний і доступний за ціною продукт для оформлення брів.

Планую придбати ще один такий олівець, але у відтінку 01 Taupe.

Олівець для брів Eveline: Відгук на фаворита багатьох