Ольга Бабич

Laneige - Cica Sleeping Mask - Нічна маска - 10ml

Laneige - Cica Sleeping Mask - Нічна маска - 10ml

Придбала цю мініатюрку на виставці у Києві по принципу "Всі брали - і я взяла")))

Laneige - це відомий корейський бренд. Взагалі я йшла за засобами для губ від цього бренду. Але їх вже на той момент розібрали, тож взяла те, що залишилося на стенді)

Як обіцяє виробник, Cica Sleeping Mask - це регенеруюча нічна маска, яка призначена для шкіри, яка потребує загоєння і інтенсивного зволоження. Продукт заснований на активних компонентах з центелли азіатської, таких як азіатська і мадекассова кислоти, а також азіатікозід і мадекассозід. Вони мають сильну протизапальну дію і прискорюють загоєння дрібних ран. Містить поживну олію ши і сквалан, який надає регенеруючу дію, а пантенол підсилює заспокійливий ефект косметичного засобу. Завдяки вмісту олії чайного дерева маска також володіє антибактеріальними властивостями. Підходить також для подразненої шкіри і схильної до недосконалостей.

Laneige - Cica Sleeping Mask - Нічна маска - 10ml
Laneige - Cica Sleeping Mask - Нічна маска - 10ml
Laneige - Cica Sleeping Mask - Нічна маска - 10ml

Взагалі дуже достойний продукт. Я маю комбіновану шкіру із періодичними невеликими висипаннями. Тож мені ця маска добре підійшла.

Із плюсів:

- добре живить

- зволожує

- допомагає загоюватись невеликим запаленням

- гарно розподіляється

- невеликий розхід

- дає ефект доглянутої шкіри зранку після вмивання

- зручно і приємно наносити, не потрібно змивати через 10-20 хв

Із мінусів:

- зі значними запаленнями швидко не впорається, тут потрібна тяжча артилерія, наприклад, точкова сироватка від Biono

- ціна не бюджетна

- для мене трохи специфічний запах

Але загалом цю маску раджу спробувати. Засіб вартий уваги.