Vikulyk

Моя перша пудра

Моя перша пудра
Моя перша пудра

У мене відтінок 50, він доволі світлий, злегка виглядає рожевим. Доречі класифікація відтінків трохи загнала мене в ступор, адже цифри з меншим значенням чомусь були темніші.

Вона досить матова, криюча і шовковиста, але така трохи крихка, не супер спресована.

Пудру ніколи не наношу на голе обличчя, тут я використала легкий шар тонального коректуючого крему від Фармацеріс, а зверху нанесла Max Factor Creme Puff на одну сторону обличчя.

Моя перша пудра

Раптом вам нічого не помітно, то вирішила ще додати фото поближче, спочатку тільки з тоном, а потім щей і з пудрою.

Як бачите, матує вона досить сильно.

Пудра містить сильну віддушку, яка впринципі не дуже надокучає. Раніше пахла ще сильніше, саме в другому випуску(на моїй пам'яті було три перевипуски), що я пробувала, тому я цю пудру і була закинула, запах там був нестерпний і я не могла нею користуватись, цього разу він ще є, але не такий сильний і при носці не відчувається.

Також можу відмітити, що вона непогано стримує себіум, напевне завдяки такій плотний матовій текстурі.

Упаковка тут йде без зеркала, рідний спонж використовувати неможливо, він досить дивно набирає і наносить продукт, я краще візьму звичайну м'яку кісточку.

Насправді було приємно знову спробувати свою стареньку , вона все ще непогана, а за 200 грн+великий об'єм, то чому б і ні.