Ткаченко Дар`я

Estee Lauder Nighttime Necessities Set

Estee Lauder Nighttime Necessities Set

В наборі є 3 позиції:

  • Мультифункціональна відновлююча сироватка Estee Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 30 мл.

Про неї я вже писала відгук, більш детально можете прочитати в моєму профілі. Але у двох словах: прибирає лущення шкіри в зимовий період, не закупорює пори, економна, вирівнює тон.

  • Омолоджувальний крем комплексної дії Estee Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Creme 15 мл.

Крем приємний, аромат насичений, парфумований. Після нього, як мені здалося, звузились пори. Проте, є мінус, він не економічний, досить густий. 15 мл вистачило на місяць, у меня особисто.

  • Мультифункціональний гель-крем для шкіри навколо очей Estee Lauder Advanced Night Repair Eye Supercharged Gel-Creme 5 мл.

Крем для повік сподобався, вистачає надовго, вже мала таку мініатюру, її вистачило на 3 місяці. Шкіра повік бархатна, приємна, розгладжує зморшки.

Цей набір буде чудовим подарунком для жінки, яка полюбляє цей бренд косметики. Жодного разу в мене не викликав Estee Lauder ніяких подразнень, завжди тільки приємні емоції. А якщо купити по знижці, то взагалі - краса)) Будьте гарненькими, будьте собою!

Ткаченко Дар`я
2
Підписники
0