Анастасія Фоміна

Крем для обличчя з цинком🫧

Крем для обличчя з цинком🫧

Моя шкіра час від часу видає приколи і до мене приходять висипи.Взагалі у мене комбінована шкіра,яка влітку схильна до жирності ,а взимку до сухості.Висипи у мене не дуже прям часто трапляються,але буває.Причини цих висипів частіше всього доволі банальні:перед місячними/внаслідок використання якогось засобу із декоративної косметики/стрес.

Цього разу у мене сталося одразу все і на початку вересня я стикнулася з сильними висипами.Одразу зазначу зі здоров'ям все ок,я все перевіряю регулярно.Таку реакцію з висипами викликав тональний засіб Lirene про який я писала вже допис і стрес.Коротше,коли я зрозуміла,що мій звичайний догляд не допомогає мені хоч якось побороти висипи,я купила свій улюбений гель від Cerave і шукала крем зволожуючий,який теж буде працювати з висипами,але не сушити шкіру та не забивати пори.

Мої довгі пошуки привели мене до цього крему.

Крем для обличчя з цинком🫧

Отже,крем бренду Q+A призначений для жирної,комбінованої та пробленої шкіри(принаймні так запевняє виробник).Крем має зменшувати почервоніння шкіри,заспокоювати подразнення та мінімізувати вираженість пор.

Перейдемо до моїх вражень, крем має дуже легку текстуру,розприділяється і поглинається швидко та без проблем,не залишає липкості або жирності на шкірі після поглинання,немає матувального ефекту,але відчуття зволоженості на шкірі є.Аромат як у аптечних засобів-максимально нейтральний,для тих,хто не переносить віддушки або має алергічні реакціі має бути ідеально.Мені ця аптечна віддушка спочатку не подобалася,бо пахло наче медичною ватою чи бинтами,але потім звикла.

Цей крем реально допоміг мені покращити стан шкіри,він дуже лагідно працює з висипаннями та подразненнями,він не висушує їх за ніч,залишаючи лише сухість на місці висипу як діє цинкова мазь наприклад.Він працює з часом.Я користуюся цим кремом вже три тижні і за цей час я помітила,як після використання крему почервоніння та подразнення стали менш вираженими,а висипи стали швидше проходити.А от зі звуженням пор він на мені не працює нажаль,але я того від нього і не вимагала.

Висновок такий:крем дієвий,принаймні на мені,він і зволожує і чудово підходить для комбінованої шкіри з висипами.

*Один момент,який я помітила з цим кремом це те,що він після двох тижнів наче став розслаюватися трохи при видавлюванні,але це буває лише тоді,коли я ставлю крем дозатором вниз.