Zera Khaibulaeva

Чиста шкіра актив від Garnier

Чиста шкіра актив від Garnier

Цей гель для вмивання/скраб/маску “Чиста шкіра актив» мені подарували до замовлення сироватки від Garnier.

Засіб антибактеріальний, для очищення, від чорних цяток.

Моя комбінована шкіра з приходом осені чомусь стала більше жирніти , підозрюю, що це через користування декоративною косметикою, ну або якісь внутрішні моменти в організмі 🤔

Я вирішила користуватись нею раз на тиждень в якості маски.

Подарунковий флакон-мініатюрна обʼємом 50 мл. Думаю вистачить десь на 10 користувань маскою. Мої враження після двох тижнів користування.

Чиста шкіра актив від Garnier
Чиста шкіра актив від Garnier

Склад:

Aqua/water, kaolin, glycerin, butylene glycol, zea mays starch/corn starch, decyl glucoside, ci 77499/iron oxides, perlite, sodium laureth sulfate, peg-7 glyceryl cocoate, carrageenan, charcoal powder,citric acid, phenoxyethanol, polyglycerin-10, polyglyceryl-10 myristate, polyglyceryl-10stearate, propylene glycol, pumice, salicylic acid, sodium dehydroacetate, sodium hydroxide, sorbitol, tetrasodium edta, tocopherol, vaccinium myrtillus fruit extract, xanthan gum, zinc gluconate, parfum/fragrance

Я не хімік, але почала читати склад кремів😌

В цілому, за аналізатором компонентів, склад більш-менш допустимий, є антисептики, гліцерин, кукурудзяний крохмаль, перліт- природний вулканічний матеріал, матуючі інгредієнти, глина,пемза.

Що мене занепокоїло у складі-sodium hydroxide -Натрію гідроокис - сильний луг (їдкий натр), біла тверда речовина. Контроль за рН, денатуратор. Дуже корозійний, залишає сильні опіки. Може завдати серйозної шкоди очам. Шкідливий при контакті зі шкірою або при вдиханні. У високих концентраціях викликає подразнення та почервоніння шкіри. Відповідно до Регламенту ЄС 1223/009 та ТР ТС 009/2011 використовується з обмеженнями: у концентрації до 5% у засобах для пом'якшення нігтьових кутикул з обов'язковою вказівкою у маркуванні «Містить луг. Уникати потрапляння у вічі. Може викликати сліпоту. Зберігати у недоступному для дітей місці»; у концентрації до 2 % у засобах для випрямлення волосся загального застосування з обов'язковим зазначенням у маркуванні «Містить луг. Уникати потрапляння у вічі. Може викликати сліпоту. Зберігати у недоступному для дітей місці»; у концентрації до 4,5% у засобах для випрямлення волосся професійного призначення з обов'язковим зазначенням у маркуванні «Для професійного застосування. Уникати потрапляння у вічі. Може викликати сліпоту»; як регулятор рН для депіляторів у діапазоні рН до 12,7 з обов'язковою вказівкою у маркуванні «Уникати попадання в очі. Зберігати у недоступному для дітей місці»; як регулятор рН інших продуктів в діапазоні рН до 11,0.

Можливо саме цей компонент викликає невелике печіння.

Консистенція середньої густини, з вкрапленням подрібненого вугілля.

В якості маски треба нанести на обличчя і тримати 5 хвилин. Після нанесення трохи поколювало шкіру. Змивається трохи складно, бо чорне було все-раковина, кран і трохи моя біла футболка. Але є вихід- спочатку зняти маску за допомогою спонжа або серветки👍

Подразнень та почервоніння на моїй шкірі не було, відчуття сухості теж. Шкіра на дотик була матова, приємна. Після користування пару днів менш жирна шкіра, що мені дуже сподобалось.

Тож, для тих, хто має не суху шкіру, в якості більш інтенсивного очищення шкіри засіб буде дуже ефективним 👍