Viktoria_Ilnytska

Варто чи ні🤔

Варто чи ні🤔

Хочу розповісти про свій досвід у догляді за обличчям від майже усім відомого ізраїльського бренду Christina

Часто цю косметику використовують у своїй роботі косметологи.

Одразу кажу, замовила на розлив, попередньо проконсультувавшись з косметологом, так як по українським міркам, вона є дорогою косметикою💎

Отже по рекомендації косметолога, я замовила собі комплексний догляд для чутливої, комбінованої шкіри з серії «Unstress»:

  • Гель для очищення🧴(очищує, заспокоює, зволожує, дуже приємний нерізкий запах, не піниться)
  • Тонік💦 (зволожує, доочищує та вирівнює рh, запах ніби морської води, який відчувається лише коли протирається обличчя)
  • Маска (з використанням раз на тиждень)☁️ (очищує пори, усуває почервоніння, заспокоює та омолоджує шкіру)
  • Крем денний ☀️ (містить SPF15, живить, зменшує запалення, текстура нагадує ніжний мус, запах нейтральний)
  • Крем нічний🌙 (має легку текстуру, багатий на азулен, еластин, колаген та гіалуровану кислоту; живить, зволожує та заспокоює)

Вже після першого тижня використання, відбулися помітні зміни✨💫

Колись давно в моєму арсеналі була тільки пінка для вмивання і маски для обличчя… Далі додався тонік, пізніше крем.😅

І ось вперше за мої 27 рочків, я дозволила собі повноцінний, якісний, дорогий догляд, якого вистачить на 3-4місяці🙌🏼

Доречі, додам, після першого використання можуть бути почервоніння, це нормальна реакція шкіри на нові, можливо невідомі ще їй компоненти.. В мене, наприклад так було із сироваткою з вітаміном С, не від цієї фірми, обсипало усе лице одразу, того ж дня усе пройшло. Прочитавши інформацію по сайтах, виявилось, що це інколи нормально. Вирішила нанести повторно, і вже з другого разу, такої реакції не було. Зараз я не можу уявити свій щоденний догляд без сироватки з вітаміном С🧡

Ну і наостанок: найсвіжіше фото після 3-х тижнів користування🌟 Я вважаю що це чудовий результат😌 Тому варто!