Strange Love

Бокс від MAREVE: Ділюся враженнями

Бокс від MAREVE: Ділюся враженнями

Нарешті готова поділитися враженнями від засобів MAREVE. Посилено тестувала їх всі останні дні, тому розповім про стійкість, розкриття ароматів та емоції від товарів.

Почати хочу саме з аромату MAREVE Dark Idol. Вже по головній картинці ви могли зрозуміти, до чого я хилю. Black Opium у моїй колекції з 2016 року. Я не могла не впізнати його. Як на мене, Dark Idol - це якщо не ідентичний аромат, то однозначно брат цього популярного парфуму.


Наносила на одну руку шедевр від YSL, на іншу парфуми від MAREVE. На старті Dark Idol дещо відрізняється, бо має такі ледь вловимі ноти дюшесу, проте за кілька хвилин це та сама кава з ваніллю, що і у Black Opium. Проте вже з 3-4 години Dark Idol повністю зникав зі шкіри в нуль, в той час, як Black Opium було ще дуже добре чути.


Тому стійкість і шлейф у Dark Idol уступають Black Opium в рази. Проте воно і не дивно, враховуючи доступну вартість першого.


Якщо ви фанат кавово-ванільних ароматів, по типу Black Opium, Good Girl та The Only One, вам сподобається Dark Idol. На старті він може видатися надто різким, проте дайте йому розкритися кілька хвилин. А ще бажано носити його з собою, аби за потреби поновити, бо стійкість - не його сильна сторона.


Також рекомендувала б перші натискання атомайзера робити у повітря, а не на себе: я злякалася сильних пластикових нот під час першого розпилення, далі цей запах повністю зник. Вочевидь, потрібно просто "прогнати" парфуми через систему атомайзера. Далі все буде ок.

Парфумоване молочко для тіла з шимером "White Pearl" я б скоріше назвала рідким хайлайтером, бо блиск від нього шалений! Пігментація настільки висока, що я боялася, аби мене не побачили з космосу. Але це і добре: влітку таке молочко ідеально підклеслить засмагу на ніжках. Приємне золоте сяйво пасуватиме будь-якому відтінку шкіри.

Шиммер не маркий, добре тримається на шкірі на та відбивається на одязі, не плямить навіть темні тканини. Змивається міцелярною водою за потреби. Шкіра стає більш зволоженою, засіб добре вбирається і дарує, окрім шиммеру, ще й природнє сяйво.

Що стосується запаху, то спочатку я відчула нейтральний аромат крему для рук (якийсь по типу "Календула" чи "Nivea"), який поступово переростав в щось солоденьке та їстівне. Уже за годину шкіра пахла ванільним печивом. Аромат з розряду Vanilla Cake від Montale. Мене дивує таке повільне розкриття аромату, проте фінальне звучання дуже подобається.

А тепер найцікавіше. В перший ж день я одразу нанесла на одну руку молочко для тіла "White Pearl", на іншу - парфум Dark Idol. Вгадайте, який аромат протримався довше? "White Pearl"! Я була шокована, коли і через 6 годин чула на шкірі приємне ванільне відлуння, в той час, як рука з Dark Idol вже абсолютно нічим не пахла. Отака чудасія.

Аромасаше парфумоване "Vernal Vibe" дарує приємний ненав'язливий запах чистоти та випраної дорогим порошком білизни. Краще пахне у відкритому невеличкому просторі, як от гардеробна чи салон автомобіля. В шафці з білизною йому буде мало місця для поширення аромату.

Маленький мішочок наче трішки вологий на дотик, проте не залишає плям на тканинах. Я повісила його за красиві чорні стрічки прямо до гардеробної стійки.

Хотілося б, аби MAREVE створили такий же аромат для дому, аби розпилювати його за потреби в кімнатах чи після прибирання. Справді один із найкращих ароматів чистоти, який я зустрічала.

Я б побоялася брати повнорозмірки парфумів MAREVE без попереднього затесту, бо мене турбує питання стійкості. Добре, що зараз у них з'явилися мініатюри, тому можна протестувати аромати і наважитися на великий об'єм.

А от що стосується ароматів для дому та парфумованих засобів для шкіри, то тут можна сміливо додавати засоби в кошик. "Vernal Vibe" - це взагалі моя нова любов, хочу, щоб цей запах заполонив мій новий будинок.