MAXIMOVA🌷

Ананасовий рай🍍

Ананасовий рай🍍

Головною сюжетною лінією у кожному відгуку про цей ензимний пілінг слугує його аромат! З цього варто почати. Всі так вихваляли його, що цей жовтий тюбик отримав від мене сердечко і залетів у список бажаних покупок. А незадовго після цього, дана покупка і реалізувалась😎

Що вам сказати, я також приєднуюсь до похвальних відгуків щодо аромату. Він дійсно пахне насиченим солодким стиглим ананасом🍍🍍🍍 (ням-ням!). Мені такий аскравий екзотичних вибух подобається. Під час використання кайфую. Але такий аромат може:

  • не всим сподобатись
  • швидко набриднути
  • чутливим носикам буде занадто активним.
Ананасовий рай🍍

В тюбику пілінг має жовтий колір. За консистенцією гелеподібний і не густий. Легко виходить з тюбику, потрібно уважно контролювати дозування😊

Я наношу на чисту вологу шкіру тонким але достатнім слоєм на все обличчя, оминаючи зону навколо очей. Чекаю декілька хвилин і потім починаю легкими масажними рухами водити по шкірі. Поступово пілінг стає сухішим і утворюються комочки. Потім все змиваю теплою водою.

Результат чудовий, шкіра помітно очищена без травмувань. На дотик гладесенька.

Використовую 1-2 рази в неділю. Коли закінчиться, думаю, що повторю покупку. Ціна - якість супер! Я ще й по знижзі вихватила за 64 грн😊

Хто любить поближче роздивитись, прошу до перегляду. Тут гарно видно текстуру та сам тюбик😊