SomovaFM

Concealer від O’BAYS в якості бази під тіні?

Concealer від O’BAYS в якості бази під тіні?
Concealer від O’BAYS в якості бази під тіні?

Консилер має доволі густу консистенцію, не розтікається, добре піддається розтушуванню.

Відтінок #02 мав би бути з розоватий підтон, але його немає, особисто я цього не бачу. Це такий світлий приємний беж, не для білосніжок, але він і не жовтить.

Має продовгувату кісточку з маленькими пухнастими ворсинками, наносити нею продукт дуже зручно. Ковбочки на 9мл, гадаю, вистачить на довго, так як продукт розходжується мінімально. При використанні, за рахунок тонкого горлишка та витягнутої щіточки, консилер залишається лише на її кінчику.

Concealer від O’BAYS в якості бази під тіні?
Concealer від O’BAYS в якості бази під тіні?

Тож як консилер свою функцію він в принципі виконує непогано: висвітлює та маскує жовтизну й невелику синюшніть. Проте підкреслює зморшки під очима, так як западає в усі впадинки, зверху точно треба перекривати тональником. Консилер не тече та не скочується під кінець вечора.

За рахунок його густої консистенції вирішила нанести ще й на повіки, як базу під тіні. Щось так спало мені на думку і я була приємно вражена. Тіні лягають легко, стають пігментованішими, не осипаються та тримаються дуже довго. Та завдяки цьому консилеру вони не скочуються у складку на повіках під кінець вечора.