Анастасія

Givenchy Prisme Libre - любов серед розсипчатих пудр

Givenchy Prisme Libre - любов серед розсипчатих пудр
Givenchy Prisme Libre - любов серед розсипчатих пудр

Слава Україні!

Давайте поговоримо про мою улюблену на даний момент пудру.

Цей продукт я випадково колись спробувала у подруги, яка собі цю пудру тільки купила і була безмежно задоволена. Коли я дізналась ціну, моя рекація була типу: ти здуріла, такі гроші за пудру?? Ти могла купити 5 банок дешевшої!

Але ці думки розвіялись рівно в той момент, коли я вперше нанесла цю пудру на своє обличчя.

В мене повнорозмірна версія. При покупці своєї банки я спробувала відтінки від 1 до 5, і скажу чесно - всі практично прозорі і на обличчі важко побачити різницю в кольорі. Я взяла відтінок 4 бо на мою думку він мені підходив найкраще.

Помол в цієї пудри настільки дрібний, що нічого дрібнішого я ще не бачила. Продукт набсолютно не видимий та не відчутний на обличчі. Ніякого осипання, ніякого окислення чи іншої біди. 4 відтінки чудово змішуються на шкірі спонжиком, який йде в комплекті. Спонж тут, доречі, дуже і дуже класний, я навіть не пробую нанести пудру чимось іншим.

При користуванні пудрою, і навіть коли просто тримаю баночку в руці - в кожній деталі повною мірою відчуваю, за що заплатила гроші. Це саме той випадок коли дорожче - означає краще.

Givenchy Prisme Libre - любов серед розсипчатих пудр