O’Ostah

Ecotools Start The Day Beautifully Make-Up Set

Ecotools Start The Day Beautifully Make-Up Set
Ecotools Start The Day Beautifully Make-Up Set

Цьогоріч Миколай мені натякнув, що потрібно вже хоча б інколи «надягати» на себе мейкап. Під подушкою я знайшла набір пензликів від Ecotools, на який вже давно поглядала, але відкладала покупку, бо майже перестала фарбуватись. Поки він чистенький і гарненький, ділюсь із вами своєю маленькою радістю☺️

По назві зрозуміло, що аксесуари екологічні і створені без шкоди для довкілля. Основа - це бамбук. Металевий з’єднувач та кейс - перероблений алюміній. А самі ворсинки - унікальний матеріал таклон. Цей таклон є екологічним та витривалим, майже на 100% переносить продукти на шкіру, і, що дуже важливо, гіпоалергений.

  • по-перше, це крутий металевий футляр, у якому зручно зберігати і транспортувати пензлі;
  • по-друге, 5 найкорисніших пензликів, які допоможуть створити мейк від А до Я.

Angled Foundation Brush - середнього розміру пензлик для нанесення бази/тональної основи.

Blurring Brush - помічник, який заблюрить дрібні недоліки/синці за допомогою консилера.

Defined Crease Brush - призначений для нанесення/розтушовки тіней.

Angled Liner Brush - для брів, кутиків очей.

Full Blush Brush - розтушує пудру, рум’яна або хайлайтер.

Нууууу… До першого питань немає, а щодо другого - сподіваюсь, вистачить на довше. У відгуках дівчата писали, що ручки не розмокають від контакту з водою, ворсинки міцно закріплені і взагалі набір ТОП. Зараз можу оцінити тільки класний дизайн та м’якість пензликів.  Сподіваюсь, що він таки надихне мене дістати палетки🤭