wowmom

L'Oreal, що ти робиш? Продовжуй! Мої враження від новинки Colour Riche Intense Volume Matte

L'Oreal, що ти робиш? Продовжуй! Мої враження від новинки Colour Riche Intense Volume Matte
L'Oreal, що ти робиш? Продовжуй! Мої враження від новинки Colour Riche Intense Volume Matte

Привіт, красуні!

Несподівано для самої себе, я купила матову помаду в стіку. Чому несподівано? Тому що вже декілька років я користуюся лише рідкими стійкими помадами, які мають властивість застигати на губах. Але останнім часом, хочеться чогось більш комфортного, такого, щоб не сушило губи, і до того ж пройти повз новинки від L'Oréal ну я просто не могла. Я побачила віддінок, про який сьогодні буде йти мова, на своїй знайомій, і одразу закохалася з першого погляду.

Два тижні щоденного тестування - і я вже готова ділитися враженнями:-)

L'Oreal, що ти робиш? Продовжуй! Мої враження від новинки Colour Riche Intense Volume Matte

Відзначу, що виробник дуже постарався над створенням упаковки, бо коли ти тримаєш помаду в руках, відчуваєш, що в тебе щось явно не дешеве.

Якісний важкий пластик чорного кольору, покриття "софт тач", закривається помада на спеціальний замочок. Дійсно, все виглядає дуже естетично! Як раніше було модно казати: "таке не соромно дістати із сумочки в громадських місцях".

На стіку красиво вибита буква R, що також приваблює, коли починає користуватися помадою.

Єдине, що мене трохи засмучує, це маленька вага - всього 1.8 грам. Помада класна, тому я впевнена, що її закінчу до самого кінця за короткий проміжок часу.

В мене віддінок 482, і це, напевно найпопулрніший віддінок в лінійці. Це дуже глибокий, складний колір, який на всіх буде виглядати по-різному. На комусь буде проявлятися холодний підтон помади, на комусь вона буде виглядати більш теплою. Це також буде залежати і від загального образу. Та єдине, в чому я впевнена майже на всі 100 - віддінок підійде кожній дівчині.

Помаду важко назвати нюдовою, але і дуже яскравою її також не назвеш. Вона впишеться і в денний, і в вечірній макіяж. Це досить стриманий, в одночас віддінок, який привертає до себе увагу.

Помада має класну пігментацію, і з першого шару перекриває рідний пігмент губ. Текстура м'яка, тому вона наче розгладжує всі тріщинки та зморщечкии на шкірі.

Коли наносиш її, відчуваєш, що в формулі міститься багато доглядових компонентів.

L'Oréal Paris Colour Intense Volume Matte - дуже достойний представник в сегменті матових помад.

Тримається вона добре, витримає каву та легкий перекус, а якщо не їсти і не пити, то всі 8 годин без проблем. Губи не сушить, сходить біля слизової непомітно, не утворюючи ніяких полосок.

І я дійсно задоволена, що придбала цю помаду в такому шикарному віддінку. Я приємно здивована!

Дякую за увагу 😘