Alyona Fedyk

Deborah & Ga-De: тональні креми, що “наступають на п’яти” легендарному Estee Lauder (додаю свотчі)

Deborah & Ga-De: тональні креми, що “наступають на п’яти” легендарному Estee Lauder (додаю свотчі)

Напередодні Нового року, який, впевнена, все ж дехто буде святкувати, експерти МК роблять підбір класних мейків, а от я хотіла б дати вам наводку, які тональні креми замаскують будь-яку втому та стресс, виражені на шкірі. І Deborah 24Ore Extra Cover, і Ga-De Longevity Collagen значно щільніші за наш нашумілий Есте. Я не з тих, хто “фекає” при вигляді тонального крему на обличчі, і вважаю, що навіть щільний шар може виглядати розкішно, головне – без нерівностей, сухості та шелушіння. Я підібрала двійку кремів, котрі не підсушують шкіру, а дарують їй красивий оксамитовий фініш. Наносьте їх вологими спонжами, і буде вам щастя:)

Декілька слів про відтінки і підемо далі: вони доволі універсальні, не мають ні яскраво вираженого рожевого, ні жовтого підтону. Дійсно вдалий вибір всліпу. Deborah 24Ore Extra Cover – відтінок 01 (більш холодний, освіжає шкіру), Ga-De Longevity Collagen – 501 (має легкий сіруватий підтон). А ще обидва доповнені фільтрами SPF 20. Вони наче створені для порівняння:)

Deborah & Ga-De: тональні креми, що “наступають на п’яти” легендарному Estee Lauder (додаю свотчі)
Deborah & Ga-De: тональні креми, що “наступають на п’яти” легендарному Estee Lauder (додаю свотчі)
Deborah & Ga-De: тональні креми, що “наступають на п’яти” легендарному Estee Lauder (додаю свотчі)
Deborah & Ga-De: тональні креми, що “наступають на п’яти” легендарному Estee Lauder (додаю свотчі)
  • Цей засіб можна використовувати і як тональний крем, і як консилер. Він доволі гарно маскує недоліки шкіри та темні кола під очима.
  • Дуже круто адаптується під тон шкіри. Тут він однозначно лідирує.
  • З ним комфортно, він не утворює жирного блиску та не сушить шкіру, але я б все ж таки рекомендувала його тим, у кого шкіра схильна до жирності, комбінована або нормальна.
  • Флакон засобу оснащений незвичним для тонального крему спонжем-аплікатором, яким зручно наносити мазки, а потім розтушовувати їх вологим б’юті-блендером.
  • Ті, хто полюбляє контуринг, майте на увазі: декілька відтінків цього засобу ідеально справляться з цією технікою. Аплікатор бездоганно точно нанесе крем туди, куди потрібно.
  • Текстура – кремова та щільна, при нанесенні робить шкіру приємною на дотик.
  • Перекриття – 9/10.

До того, як в моїй косметичці з’явився Есте, я була вірна тональному крему Ga-De. Я й досі вважаю, що він є дуже сильним конкурентом для Есте. Декілька років його було нереально знайти. На Makeup, де я власне з ним і познайомилась, обравши відтінок всліпу, він завжди був не в наявності. Я вже втратила віру, але нещодавно він таки повернувся. Я часто металась між відтінками 501 і 502, але все ж вони обидва не дуже світлі.

  • Ефект красивої засмаглої шкіри забезпечений.
  • Має цікаву особливість: після розтушування та висихання на шкірі він утворює ледь помітне (!) мерехтіння. Дуже красивий ефект, який, відверто кажучи, я помітила через декілька років регулярного використання:) Це ніжне сяйво помітне лише на сонечку або десь під яскравим штучним освітленням, і то потрібно придивитись.
  • Не рекомендую наносити поверх пудру, адже засіб дійсно має красивий фініш і не залишає жирного блиску.
  • Тут теж дуже зручний дозатор: повне натискання видає оптимальну порцію крему, половина – невеличку кількість, якої іноді так не вистачає для ідеального покриття.
  • Текстура – повітряна й легка, але при нанесенні стає щільною та оксамитовою.
  • Перекриття – 8/10.