DARIIAKOVACH

СКАЖИ ЦЕЛЮЛІТУ ТАК! JOKO BLEND

СКАЖИ ЦЕЛЮЛІТУ ТАК! JOKO BLEND

Целюліт-це норма людського тіла. Він буває як у жінок,так і у чоловіків. І його існування напряму залежить від багатьох факторів.

У мене целюліт зʼявився в 11 з першими 🩸. Тоді я як і всі дівчата розглядала себе,шукала недоліки.

Сьогодні ж я абсолютно не парюсь є він,чи нема.

Хочу зазначити,що целюліт виникає не через зайву вагу,не правильне харчування,а через застій лімфи,відсутність гарного кровообігу. Часто з целюлітом «знайомляться»,коли відбувається гормональний збій.

Наприклад я завжди по вазі ледь діставала межу нормального індексу маси тіла. Зазвичай вага була недостатньою.

Тому давайте будемо толерантними,приймати будь-яке тіло. Адже часто саме худі дівчатка мають целюліт,в той час,як дівчата з визначеною суспільством «зайвою» вагою-живуть без нього. Целюліт не залежить від ваги🤷🏻‍♀️

Корегувати його видимість можна будь-яким способом.

І звичайно найлегший-це просто використати ось такий набір.

Мені є на чому показати,тому мій відгук буде інформативним

Я ніколи не користувалась чимось подібнім,тож вперше тестуватиму

Розповім поки свої перші враження і очікування

СКАЖИ ЦЕЛЮЛІТУ ТАК! JOKO BLEND

Я вже знайома з цим брендом,це мій не перший боксик від них. Тож знаю,що продукція якісна. Але чи ефективна? Це ми і перевіримо

Упакування:

Цього разу весь набір прийшов у класичній брендованій коробці

Я дуже люблю конфеті і коробочки,зберігаю їх. Та такий варіант теж практичний,адже можна використовувати повторно задля відправки власних БАНДЕРольок)

Дизайн для мене особисто,якийсь ляльковий у Joko blend. Це не лухарі естетік,це просто для радування дівчачого ока. Біло-блакитний ніжний і лаконічний дизайн

Подобається,що є інструкція з картинками,бо я читати не люблю😂

Перше враження про сам продукт:

Я ще не тестила,тільки нюхала і жмякала

Аромат морозний,ментоловий доволі різкий

Відчуваю,що буде дуже холодно. На осінь звичайно краще б це був розігріваючий комплекс(

Скраб дуже крупного помолу і відчуваю буде дерти на славу,так,що аж не сподобається шкірі))

Все має один і той самий аромат. Продуктів багато,довго маститимусь,може і справді щось та зникне 😄

Але,чесно,я очікую,що результату не буде) Зволоження,помʼякшення,але не зникання целюліту)

Побацим,побацим

Чекатимете?🥰