Vikulyk

Якість БОМБА. Два різних нюда

Якість БОМБА. Два різних нюда

Ця красива розочка зверху на ковпачку... Якщо на неї натиснути, то вискакує стік, не кажучи, про милоту способу відкривання, це щей своєрідний захист від дітей, перевірено 😂

Якість БОМБА. Два різних нюда

Тут буде багато фото, бо воно того варте. Я взагалі кайфую від красивих упаковок, того й так налаштована на люкс.

Але і новітня формула матових люксових помад теж підкупляє. Вони доречі чимось схожі між собою, я можу порівняти їх з велюровими Діор і Гвен Стефані, про які писала раніше. Покриття має наче обоволікуючий ефект, вони такі пігментовані, стійкі, але комфорні, щось новеньке за останній рік і не те, що ми всі звикли)

У мене є два відтінки, які доречі трошки відрізняються по фінішу.

Відтінок 510 трошечки сухіший, він персиково-нюдовий, але лягає, як для такого "більосого" досить рівномірно і носиться комфортно.

Я люблю його з олівцем, тай без він непоганий, неназвала б дуже безликим, хоча він сильно світлий

274-це дійсно колір чаю😊 Ниньче модні темні странні нюди, то приймайте.

Він спочатку трохи кремово виглядає, а потім всідається і більш матовий стає.

Те що він темніший на губах мене трохи роздратувало, а потім я подумала, що потрібно підбрати сведр під такий відтінок, коричневий зараз на піку моди. Сведрик, правда прийшов трохи не такий 😅

Так зблизька на губах, ви ж знаєте, я для вас страюсь 😘

Красу упаковки складно передати тільки на фото, вирішила ще наляпати відео

Помади ці-це задоволення для очей і губ, якість відповідає люксу, особливо тішить стійкість, нетреба мучити свої губи рідкими матовими, тепер є класні стійкі формули помад у стіках.

Надіюсь я вас не втомила своїми розповідями. Але ви завжди можете релакснути і просто перебігтись по фото/відео. Я таким часто займаюсь 😏