Mariia Braden

Огляд на тестери парфумів Initio ♦️

Огляд на тестери парфумів Initio ♦️

Завжди дивилася на цей бренд, але ніяк не пробувала його.

Нарешті настала середина осені і я набрала декілька тестерів для знайомства з брендом.

Кому цікавий бренд нішевоі парфумерії, обовʼязково читайте 😘

Що таке Initio Parfums♦️?

Достатньо новий французький бренд нішевої парфумерії, їх аромати цікаві та багатогранні.

Майже всі мають мускус, ваніль або дерево.

Всього розглянемо 5 тестерів:

  • Absolute Aphrodisiac
  • Prives Side Effect
  • Prives Addictive Vibration
  • Psychedelic Love
  • Oud For Happiness
Огляд на тестери парфумів Initio ♦️

Тип аромату: східні, пряні

Початкова нота: Білі квіти

Нота серця: Амбра, Шкіра, Мускус

Кінцева нота: Ваніль, Кастореум

Перше враження⬇️

  • ніжні, і відчуваю дерево хоч його немає в нотах. Неймовірно поєднуються аромат ванілі з квітами , а шкіра з мускусом доповнюють аромат нотами щоб парфум не був солодким.

Через пару годин аромат став трохи нагадували Montale Vanilla Cake якщо сильно внюхуватись в шкіру. Аромат квітів зникає буквально одразу, він є тільки 15 хв.

На моїй шкірі дуже сильно відкрився саме запах ванілі тому для мене аромат став чудовою знахідкою.

Зваблюючий прямий аромат😍 Дуже сподобався.

Тип аромату: східні, солодкі

Початкова нота: Ваніль

Нота серця: Ром

Кінцева нота: Кориця, Тютюн

Перше враження ⬇️

  • класна композиція рому з тютюном, і при чому достатньо ніжна. Самі ці ноти є доволі різкими але цього не відчувалось, він помʼякшений.

Кориці не відчула. Точно не відчувала ваніль, в мене навіть натяку на неї не було.

З часом аромат стає дуже різким і насиченим, яскраво виражений тютюн.

🗯️ І тут цікава тема: у чоловіка аромат розкрився яскравою корицею з тютюном. В мене її взагалі не було, прям зовсім. Тому аромат на цього шкірі був більш гарним ніж на моїй. Я прям засмутилася 🥲

Мені сподобався аромат, але аромат мене не вибрав, тому пробник пішов до чоловіка 🥲

Тип аромату: квіткові

Початкова нота: Апельсиновий цвіт, Яблуневий цвіт

Нота серця: Ванільна орхідея

Кінцева нота: Мед, Мускус

Перше враження ⬇️

  • нагадує якісь арома масла на арома терапії в салоні. Яблука перемішані з квітами та трохи солодощів. Аромат не солодкий, більше відчуваються квіти , але враження що вони «масляні». Мед не є яскраво вираженим , але добавляє квітам трохи солодощі. Трохи нагадав серію парфумів від Guerlain Allegoria.

З часом дуже яскраво відчуваються яблука і квітів. Не знаю як пахне ванільна орхідея, але мені запах нагадує коли у дворі в теплу пору року квітне жасмин і біла наречена квіти у суміші.

Як тестер спробувати можна, але флакон я б не брала, аромат не для мене. Запах чудовий з яблуками та квітами, прям багато квітів, кому таке подобається саме квіткові аромати то можна спробувати затестити ☺️

Тип аромату: дерев'яні, пряні

Початкова нота: Бергамот, Імбир

Переклад: Кедр, Лакриця, Уд

Кінцева нота: Ваніль, Мускус, Трава

Перше враження

  • Пряний цікавий аромат. Дуже виражений імбир та бергамот, вони як написано так і є в початкових нотах, також запах дерева кедру але не сильний.

Лакрицю, траву і уд не відчула, але чомусь був більше запах апельсину хоча його не було.

Запах пішов також до чоловіка і він його буквально випив за пару днів (по фото видно)

Тому аромат такой мене не вибрав, на моїй шкірі він був занадто різким😢

Тип аромату: східні, квіткові

Початкова нота: Бергамот, Іланг-іланг

Переклад: Болгарська троянда, Гедіон, Геліотроп

Кінцева нота: Сандалове дерево

Перше враження:

  • Не зрозуміла чому , але аромат сам по собі видав якісь вершкові тони, прям очі закатуються від задоволення 🥲

Запах неймовірний. З першого пшику відчувається яскраво суміш гедіону з деревом та бергамотом. (пс. Гедіон пахне як водний жасмин). Також і сам іланг-іланг якось додає магії, що робить аромат зваблюючим.

Далі відчувається запах сандала через 30 хв.

Розу я відчуваю дуже мало, але вона змішана у композиції запахів, що доповнює парфум.

Саме цей парфум я однозначно рекомендую цінувачам ніщевої парфумерії. Це любов.🧡

💭 Мій рейтинг які я точно хочу собі купити велику банку це:

Psychedelic Love

✅ Absolute Aphrodisiac

Аромати як раз на холодний період року🙂

Щодо стійкості ароматів:

Всі стійкі 5 годин+, але окрім Aphrodisiac. Love та Side Effect взагалі навіть після ванної залишилися зі мною, це був сюрприз 😮

💭 Якщо прям вибрати 1 аромат серед усіх , то це буде Psychedelic Love.

Для мене цей аромат є неймовірним відкриттям. Це дійсно аромат кохання, від якого очі закатуються. В ньому є все: і квіти і дерево і якісь вершки, можу точно сказати що я закохана у аромат.

Всім рекомендую тестувати цікаві аромати 🩷