Mandarinka

Справжній скарб: Бюджетний глітер від українського бренду 😍 Свотчі, приклади макіяжу, враження ⬇️

Справжній скарб: Бюджетний глітер від українського бренду 😍 Свотчі, приклади макіяжу, враження ⬇️

Всім привіт! Я не дуже класно вмію фарбуватись і роблю це не професійно,але сяяти хочеться, тому вирішили затестити Colour Intense Shine Streamers Liquid Glitter, тим паче що це український бренд і ціна його на момент покупки була 75 гривень, то я замовила одразу в трьох кольорах.

  1. Cloud 01 - Дуже яскравий - на свотчах видно що там є елементи блискіток рожевих, зелених і блакитних. Дуже схожий з наступним варіантом
  2. Night Dream 02 - Мій фаворит. Використовую його соло(є фото), так і в елементах макіяжу: це може бути зробити стрілку більш виразною, або в куточок щоб підкреслити макіяж. Колір більш блакитний з легким відтінком рожевого.
  3. Nude Fantasy 07 - Золотистий, для мене виявився безглуздим придбанням. Соло він виглядає як нанесений п'ятнами, поки що не змогла пристосувати його в макіяж, можливо також для акцентів підійде...

Справжній скарб: Бюджетний глітер від українського бренду 😍 Свотчі, приклади макіяжу, враження ⬇️
Справжній скарб: Бюджетний глітер від українського бренду 😍 Свотчі, приклади макіяжу, враження ⬇️
Справжній скарб: Бюджетний глітер від українського бренду 😍 Свотчі, приклади макіяжу, враження ⬇️

Щодо використання поділюсь наступними нюансами, які стануть в нагоді і вам:

  • Якщо використовувати соло, може здатись що деякі частини повіка непрокращені, бо під кутом глітера може бути не видно.
  • Важливо почекати поки глітер повністю застигне, в іншому випадку він скатається і буде виглядати не гарно.

На фото макіяжі саме з номером 02: соло + на темно фіолетових тінях (фото зроблене через 6 годин після створення мейку)

  • ❣️ Ідеально фіксує макіяж! часто тепер ним закріпляю стрілочки, бо в мене нависше віко, як результат макіяж скатується або відпечатується вне залежності від використання якісної бази під тіні.
  • ❣️ За день не скатується, не тече, стійко тримається до 9-10 годин - у мене не працював так жодні тіні.

Висновок: Дуже крутий бюджетний глітер від українського виробника, який доповнить вашу косметичку і надасть макіяжу яскравих ноток.