MAXIMOVA🌷

Ранкова недільна рутина

Ранкова недільна рутина

Мій кіт вже скрутився калачиком і відкладає запаси жирка на зиму😊 а я вкуталась в найтепліший халат і пішла в ванну, де мені прийшла ідея показати свій ранок в баночках🧴

Люблю ароматні гелі для душу. Недавно шла повз магазинчик Yves Rocher і купила баночку гелю - ожинова насолода. Неймовірний солодкий ягідний аромат заполонив ванну кімнату і моє серце😁

Дууууже довгий проміжок часу я використовую зубні пасти парадонтакс, були проби змінити і перейти на щось інше, та завжди повертаюсь до них. Ці зубні пасти специфічні на смак, та вони дають гарне очищення та свіжість.

Електрична зубна щітка Oral-B - в користуванні вже третій рік. Вона слугує мені і чоловіку, звісно кожному з своєю насадкою😊 Зручна і проста в користуванні, протягом всього часу працює справно, має багато насадок.

Улюблений ополіскувач від Listerine. Подобається, як він працює та освіжає.

Вмиваюсь гелем від L'Oreal з вітаміном С. Він м’яко очищає, не до скрипу. Потім нанесла ензимний пілінг з ананасом і фруктовими кислотами від Eveline (доречі, налітайте на ного хто хотів! Зараз чудова ціна❗️) Тепер шіра стає очищена, м’яка і гладенька.

Мій улюблений, на даний момент, заспокійливий тонізувальний лосьйон для дуже сухої й чутливої шкіри від Clarins. Його чудовий ніжний аромат мене дійсно заспокоює. Наношу одразу на пальці і розподіляю по обличчю. Він швидко всотується і шкіра готова до наступного етапу.

Тут я використовую засоби з подарункового боксу:

  • сироватка з гіалуроновою кислотою і кофеїном для шкіри навколо очей, її фішка - це аплікатор з охолоджуючими металевими кульками😍
  • наповнюючий зволожуючий крем для шкіри навколо очей з гіалуроновою кислотою.

Знову ж таки - це засоби одного з останніх подарункових боксів Лореаль з вітаміном С:

  • сироватка, яка мені дійсно підійшла, вона гарно працює на моїй шкірі, зволожує, трохи вирівнює тон та підсвічує;
  • флюїд для SPF 50+ він безпроблемним в нанесенні, що є величезним плюсом для засобу з таким високим ступенем захисту від сонця. Не залишає білих полос, швидко всотується, не скочується та є гарною базою під макіяж👌

Нещодавня покупка під впливом клубу, а точніше під враженням від допису alena.rosee 😁 Я побачила в неї цю маленьку срібну баночку, а на наступний ранок така ж була вже і в мене😻 Це засіб 2 в 1 від LCF - Lip Balm & Scrub Duo. Зверху поживний бальзам, знизу скраб для губ. І губки доглянуті за зволожені.

Ось такий набір баночок вийшов сьогодні. Він не завжди виглядає так, формується від вподобань, настрою та пори року😊

Після виконання рутини я зробила каву та полізла назад до ліжка. Ну а що? Неділя ж, вихідний, маю право ще трішки поніжитись під теплою ковдрою😎🍂

Посилання на більш детальні огляди на засоби, які використовувала сьогодні: