Zera Khaibulaeva

Armand Basi «In red»

Armand Basi «In red»

Цей аромат я вже описувала , коли був парфумний конкурс, але тоді на вулиці було тепліше ніж зараз і я відчувала його по-іншому. І власне, я придбала його в кінці літа для осені, але зрозуміла, що він все-таки, як і заявлено-весняний.

Ось такі враження були під час конкурсу https://club.makeup.com.ua/post/19443/

Також саме завдяки цьому конкурсу, я почала не просто вибирати парфюм по коробці та флакону і перших відчуттях при нанесенні, а стала трохи ретельніше вивчати ноти і саме слухати їх на собі.

Про аромат

Armand Basi- іспанський бренд, парфюм представлений в 2006 році. Аромат для сміливих, незалежних, впевнених у собі жінок.

Тип аромату: квіткові

Початкова нота: бергамот, імбир, кардамон, мандарин

Нота серця: жасмин, лілія, фіалка, троянда

Кінцева нота: білий мускус, деревні ноти.

Гарний червоний флакон з гілочками. В мене обєм 100 мл.

При нанесені одразу відчувається прям свіжий цитрусовий вибух. Я чітко відчуваю мандарини, бергамот та трохи імбиру.

Через хвилин десять аромат стає спокійнішим, відчуваю жасмин, трохи троянду. Ще через деякий час на шкірі лишаються деревні ноти та ще трохи на фоні є цитруси та жасмин. Це те, що я відчуваю на шкірі при температурі на вулиці +10. При теплішій температури цитрусові відчувалися не так яскраво як зараз.

Стійкість аромату слабенька, пару годин на тілі.

Подивимось, як буде змінюватися моє ставлення до нього протягом року при різних температурах. Можливо весною він саме розквітне ☺️

Armand Basi «In red»
Armand Basi «In red»