Iryna Koval

Uriage Eau Thermale Glow Up Water Essence

Uriage Eau Thermale Glow Up Water Essence
Uriage Eau Thermale Glow Up Water Essence

У мене суха та надзвичайно чутлива шкіра, важко підібрати засоби, які б ідеально підходили і не викликали подразнення.

Саме ця водна есенція стала справжньою знахідкою для мого догляду. Вона має невагому текстуру, більше нагадує корейський тонер - густіший, ніж тонік. Засіб швидко вбирається і не залишає жодного липкого відчуття на шкірі. Крім того, має приємний ледь помітний аромат.

Одним із головних компонентів цієї есенції є термальна вода Uriage, яка багата на корисні мінерали і має протизапальні властивості. Вона допомагає заспокоїти шкіру і покращити її текстуру. Також склад збагачений пробіотиками, що забезпечує не тільки заспокоєння та відновлення шкіри, але й зміцнення її захисного бар’єра.

Я використовую тонік як підготовчий крок перед нанесенням інших продуктів догляду вранці та ввечері на суху очищену шкіру. Наношу кілька крапель на долоні та делікатно розтираю по обличчю.

Після застосування шкіра стає наче шовк - бездоганно зволожена, м'яка і сяюча. Засіб також гарно вирівнює тон шкіри та захищає від подразнень.

Uriage Eau Thermale Glow Up Water Essence