O’Ostah

Моя рутина під час дифузного випадіння волосся

Моя рутина під час дифузного випадіння волосся
Моя рутина під час дифузного випадіння волосся

Проблема випадіння волосся зараз торкнулась багатьох дівчат. Хронічний стрес, незвична вода (через переїзд), неправильне харчування, брак вітамінів, світла, сонця… Внутрішньо я вже почала вирішувати цю халепу (але про це розповідати не буду, бо для початку потрібно здати аналізи та подивись, чого не вистачає саме вам). А ось дещо в догляді я передивилась, чим і поділюся з вами сьогодні.

До цього літа я дуже рідко використовувала скраб і вважаю це найбільшою помилкою. Для жирної шкіри голови він просто є необхідним. Відлущує себум і відмерлі клітинки, домомагає мертвим волосинкам випасти, щоб дати простір для росту нових… Наразі у мене бюджетний варіант Tresemme Purify & Hydrate Exfoliating Pre Shampoo Scrub. Подобається, що містить ментол (покращує кровообіг), додає об‘єм, легко змивається.

Я дуже лінива, щоб тягати себе за скальп. А ось почухати шкіру голови під час миття - це кайф. Мій масажер із пружними зубчиками гарно спінює шампунь, робить масаж, допомагає рівномірно нанести бальзам чи маску. Дуже приємна штука, від якої я ніколи більше не відмовлюсь.

Варіант #1 Vichy Dercos Energising Shampoo

Детальніше про нього можна прочитати на сайті. Тут напишу тільки свої враження. Після третього миття я вже відчула дію. У відгуках дівчатка писали, що голова брудна вже на наступний день. У мене це не так. Волосся м‘яке, об‘ємне, легко вкладається, блищить. Я не вірю, що тільки шампунь здатен поліпшити стан волосся, але це невід‘ємна частина догляду. Тож вирішила придбати.

Варіант #2 Giovanni Eco Chic Hair Care Tea Tree Triple Invigorating Shampoo

Чергую Віши із цим шампунем, бо його дуже любить моє жирне волосся. Він містить ментол, а також натуральні екстракти, які класно зволожують шкіру голови (це відчула, коли з‘явилась лупа після твердого шампуню).

Амінексил, вітаміни, ментол, перець та все у цьому напрямку покращує стан волосся. Існує безліч ампул чи спреїв, які допомагають вирішувати проблему випадіння зовні і в комплексі дають непоганий результат. Я зараз користуюсь ампулками від маловідомого бренду, який на мейкапі не представлений. У складі - ментол та каєнський перець, тож вони мають відчутний розігріваючий ефект. Наношу перед кожним миттям голови на 15 хвилин. А нижче додаю продукт, який планую придбати наступним. Він перевірений мною і дійсно працює.

Для того, щоб не обтяжувати волосся, я перестала крутити на голові вежу із двометрового рушника. Замість цього придбала набір тюрбанів на гудзиках, які гарно вбирають вологу і не хилять голову до підлоги. Дуже зручно!

Поки я відклала улюблені щітки від Оlivia Garden, особливо браші. Вони круто випрямляють пасма, але дуже нагрівають їх і тягнуть. Замість них придбала пару від Beter. Пришвидшують сушку, не тягнуть і не сплутують, не нагріваються, щітки легко мити, швидко сушити… Задоволена на всі 100%.

Раніше я частенько на нього забивала. Але зараз я думаю не тільки про корені, але й не забуваю про довжину. Наразі у мене така пляшечка Noah з провітаміном B5 та рН 5,14. Дію оцінити не змогла, бо пройшло мало часу, але спрей не обтяжує і не бруднить. Тому продовжую користуватись.

Використовую після укладки, на саменькі кінчики. Варіант від Phytorelax Laboratories обожнюю всім серцем, це найкраща для мене олійка (а спробувала я дійсно дуже багато), до якої я не маю жодного зауваження. За останні півроку я не побачила жодної посіченої волосинки. Вірю, що все це завдяки Olio di Argan Professional Hair Care Oil Treatment. А пахне як…

Раніше я відмовлялась від олійок (тільки не думайте, що я божевільна) через те, що вони провокували висипи на щоках. Типу, волосся торкається до шкіри під час сну, там всі ті диметикони і силікони… Фіторелакс має не найкращий склад, але із ним такої проблеми я не помітила.

А поки що я продовжую лікування і дуже вірю, що це моє останнє загострення у таких шалених масштабах.