Vikulyk

NYX Butter Gloss у відтінку 35. Коли захотілось ніжності

NYX Butter Gloss у відтінку 35. Коли захотілось ніжності

Якось ці блиски від Нікс порадила одна блогерка, яка часто тестує різноманітну косметику, в тому числі всякі популярні люксові засоби, але тут вона вирішила зробити бюджетну підбірку, я собі купила деякі речі з її порад і так у мене опинився блиск.

Рекомендації насправді виявились чудовими, я вже домазую цього красеня і не проти запастись ще одним відтінком.

NYX Butter Gloss у відтінку 35. Коли захотілось ніжності
  • Блиск дуже комфортний на губах, він легесенький, не відчувається, зовсім не липне.
  • Аплікатор набирає достатню кількість засобу і має зручну форму, упаковка сама по собі якісна, надписи не стираються.
  • Відтінок 35-персиковий, напівпрозорий, на кожен день ідеальний.
  • Фініш можна назвати дзеркальним, він має оцю підсвічену вологість, сам відтінок йде без перламутру.
  • Не затікає в складки, але йому потрібно декілька секунд, щоб розприділитись, хоч він і зразу в цьому плані відносно безпроблемний.
  • Стійкість не висока, як і у інших подібних засобів.
  • Коли сходить з губ, відчуття більш комфортні, ніж до нанесення, тобто тут є і зволожуюча дія.
  • Аромат приємний солодкий, не нав'язливий.

Сьогодні мені захотілось невагомого макіяжу і легкості, тому цей блиск ідеально вписався)

З засобами Nyx у мене складаються різні відносини, або люблю або ненавиджу, тут однозначна любов.