Оксана Князєва

Повторюю макіяж Хейлі Бібер

Повторюю макіяж Хейлі Бібер

Макіяж ґрунтується на блискучих текстурах та відтінках рожевого.

Цей макіяж нескладно повторити і для цього не потрібно великої кількості засобів.

В ідеалі вам потрібні :легка тональна основа ,туш, рожеві рум'яни ,хайлайтер ,олівець для губ і прозорий блиск.

Але звістно я не Хейлі і використала більше продуктів, бо в мене нема таких темних брів як у неї ,тож вже прийшлось добавити в список олівець для брів 😅

Повторюю макіяж Хейлі Бібер
Повторюю макіяж Хейлі Бібер
Повторюю макіяж Хейлі Бібер

Тональний засіб на все обличчя я не наносила, нанесла тільки крем з Спф .

Але як консилер на зону під очима я використала Holika Holika Milky Face 2 Change Liquid Roller тон 21 ,він світліший ніж моя шкіра, тож як консилер він ідеальний і в нього легка текстура і хороше перекриття.

Брови трішки підфарбувала олівчиком від Chado Brow Boost відтінок brun 667щоб їх було взагалі видно 😅і просто вклала їх за допомогою фіксуючого воску від LAMEL Make Up Brow Lifting Wax.

Тепер треба нанести рум’яни ,багато рум’ян 😅у мене це LAMEL Make Up Cheek Colour New у старій версії 403 - Coral, наче зараз відтінок відрізняється за кольором від моєї версії, але якщо хтось має нову і може порівняти наскільки велика різниця , то більше фото тут https://club.makeup.com.ua/post/21125/

Наносимо рум’яни на щічки,носик ,підборіддя ,роблячи ефект обвітреного обличчя (впринципі зараз поки мороз можемо і зекономити на рум’янах 🤣)

Хейлі використовує для очей теж рум’яни і поверх просто блискучі тіні або хайлайтер але я вирішила одразу використати рожеві тіні і нанесла на очі свій улюблений сяючий відтінок з палетки (на яку все ніяк не можу зробити огляд 😅)LAMEL Make Up The Myth of Utopia Eyeshadow Palette ”Venus” ніжний дуохромний відтінок ,рожевий з жовтим переливом 🔥

Але мені чогось не вистачало і я вирішила добавити ще в орбітальну складку і трохи в зовнішній куток ,яскраво рожевий відтінок ”Passion”.

А тепер ,так само наносимо хайлайтер ,так яскраво щоб вас бачили на іншій планеті😅

На контур губ я ненесла нюдовий олівець від Parisa Cosmetics LipLiner Pencil відтінок 206 про цей відтінок я писала тут https://club.makeup.com.ua/post/12255/ і на всі губи наношу NYX butter gloss відтінок Madeleine дуже гарний нюдовий напів прозорий блиск.

Насправді цей макіяж робиться дуже швидко і просто,а виглядає дуже ніжно і свіжо 🔥

Як вам такий макіяж ?