Alyona Fedyk

Праймер для сяйва шкіри від Estee Lauder

Праймер для сяйва шкіри від Estee Lauder

Оскільки моя шкіра є комбінованою, ба більше – тривалий час я боролась з акне, тому звикла використовувати матувальні засоби. Своєму улюбленому праймеру від Кіко я завжди лишаюсь вірною, але цього разу мені випала нагода познайомитись з праймером-ілюмінайзером від Есте, про який не раз чула. Це кардинально інша річ, адже мій звичний праймер матує, а цей – дарує шкірі сяйво. Звісно, під шаром тонального крему це сяйво можна і не помітити, але головна задача праймеру – вирівняти текстуру шкіри та зробити мейк більш стійким. Чи не так?

Праймер для сяйва шкіри від Estee Lauder
Праймер для сяйва шкіри від Estee Lauder
  • Текстура: кремова, біла з дрібними сяйливими рожевими частинками. Легко наноситься, стає прозорою з легким мерехтінням. Не настільки економна, як хотілось би. По відчуттям вона не така силіконова, як інші праймери, тому її потрібно трішки більше.
  • Тон шкіри візуально вона дійсно згладжує за рахунок світловідбивного ефекту. Але! Єдиний, і в моєму випадку значний мінус засобу, в тому, що перламутрові частинки забиваються в ті проблемні зони, які ви хочете приховати. Якщо ваша шкіра має дуже розширені пори або постакне – забудьте про те, що цей засіб можна використовувати без тону. Це нерівномірне сяйво доведеться замаскувати.
  • Запах: приємний, взагалі ненав’язливий. Чую легкі квіткові ноти, але на шкірі віддушка не відчувається.
  • Подовжує стійкість макіяжу. Тональний крем не провалюється в тріщинки, зморшки, пори. Дозволяє покриттю залишатись таким, як в перші години. Дійсно працює.
  • Захищає шкіру та мінімізує утворення комедонів.
  • Заповнює розширені пори, за рахунок чого тональний крем лягає рівніше.
  • Справжнє спасіння для тусклої шкіри.

Праймер вартий уваги, якщо ваша шкіра має можливо не ідеальну, але все ж рівну текстуру. Задача праймера дійсно в тому, аби заповнити нерівності, але коли консистенція засобу містить безліч сяйливих частинок, то будьте готові до того, що їхня більшість буде скупчуватись у проблемних ділянках. Тож якщо ви знаєте, що таке рубці, шрами, наслідки вугрового висипу або постакне – краще використовуйте праймери з ефектом матування або ж просто зволожувальні без мерехтливих частинок.