Чистикова Дарья

Мій досвід використання парфумованих гелів для душу 🚿

Мій досвід використання парфумованих гелів для душу 🚿

Це моє перше знайомство з брендом. Саме тестування гелів для душу трохи затягнулось, адже я використовувала їх переважно поза домом. Дуже зручний travel size, не потрібно купувати окремі пусті баночки, не маятися з перелиттям. У мене баночки по 100мл, зручно брати з собою щоб прийняти душ після тренування або взяти з собою на вікенд.

Упаковка мила, мінімалістична, приємна оку. Об'єм я зазначила вище. Вага 130 грамів, враховуючи загальну щільність гелю + пакування, виходять ті ж 100 мл (був якось відгук на виробника щодо невідповідності об'єму на сайті і фактичного). Тому тут все ідеально 👌 Кришка закривається плотно, думаю ризик протікання гелю мінімальний. Консистенція дуже щільна та тягуча.

Кольори гелів неповторні та привабливі, нагадують мені палітру п'янких вин.

Піниться гель чудово. При контакті з водою виходить пишна піна, яка дуже чарує своїм ароматом і дарує відчуття чистої шкіри. Засіб легко змивається водою, не утворює плівку, не сушить шкіру, але й не зволожує. І не повинен, для цього є лосьйони😊

Перейдемо до найкращого, до ароматів:

"...побаченя біля моря зі смаком ігристого, персиків та поцілунків у засмаглі плечі..."

Мої враження: це насичений солодко-фруктовий аромат, більш нагадує нотки Аперолю наприкінці спекотно дня у задушливому місті.

"...ранкова дорога до аеропорту з паспортом та валізами в руках і передчуття відпустки в серці..."

Мої враження: це аромат стиглого винограду у кінці серпня десь на винодельні Криму 😊 Окутує теплими променями сонця, легкий та ненав'язливий.

"...аромат запальних танців, гучної музики та нових знайомств..."

Мої враження: доволі розкутий та томний аромат, дарує шлейф загадковості та трохи авантюризму. Така собі солодка насолода, неперевершений, мій фаворит 🥰

Також хочу зазначити щодо стійкості. В  душі він м'яко окутує та відпускає, за годинку шлейф сходить на нуль. Але я використовувала без лосьйонів, гадаю в дуеті вони дадуть більш виражений ефект, для кого це важливо. Особисто я придбала гель ради приємних відчуттів у процесі, тому залишилась більш ніж задоволеною 🥰

І на останок, єдиний мінус, може не мінус, а просто особливість продукту, це осад. Хоча судячи з опису мерехтливі блискітки додані до кожного з гелів для душу, і я думаю це саме вони, але осад схожий на них тільки на баночці Wanderlust, на інших його нема 🤔. Трохи псує загальну картину, можливо є сенс робити не таку вже і прозору консистенцію, щоб це не кидалося у вічі (хоча такі прекрасні кольори). Зазначу, що взбовтати їх у мене не вийшло із-за високої щільності гелю🤷‍♀️ По фото нижче видно що також намагалась хоч якось дослідити їх за допомогою бамбукової палочки. Також був деякий осад на флаконфику у формі "хмарки" на Champagne, теж не взбовтувався, я взагалі незрозуміла що то було. При тому на Our Summer все супер 🤩

У будь-якому випадку рада знайомству з нашумівшим MERMADE, думаю продовжу тестувати їх засоби, адже гелі, а особливо їх аромати, мені сподобалися.

Всім дякую за увагу ❤