Strange Love

Підводка Maybelline Hyper Easy: Хороша, проте далеко не ідеальна

Підводка Maybelline Hyper Easy: Хороша, проте далеко не ідеальна
Підводка Maybelline Hyper Easy: Хороша, проте далеко не ідеальна

⚫Зручний та гнучкий аплікатор дозволяє нанести підкодку тонко та акуратно. Можна навіть промалювати міжвійку. Тому за зручність їй нанесення однозначно плюс.

⚫Що стосується пігментації, то в один шар ця підводка дає досить прозорий результат, а я завжди хочу, щоб мої стрілки були максимально чорними і насиченими. Щоб отримати більш яскравий колір, її потрібно наносити у два шари. Це не дуже зручно, особливо якщо ви поспішаєте.

⚫ Щодо матовості, то підводка 801 Matte black дає сатиновий ефект, але аж ніяк не матовий. Якщо ви шукаєте повністю матову підводку, то це не найкращий варіант.

⚫ Стійкість непогана. На сухій шкірі в холодну погоду служить весь день. Також її легко підправити чи забрати ватною паличкою, тому в цьому плані вона зручна для початківців, які лише практикуються у створені стрілок.

В цілому, Maybelline New York Hyper Easy у відтінку 801 Matte black - це непогана підводка, але вона не ідеальна. Якщо ви шукаєте підводку, яка легко наноситься і добре носиться, то Hyper Easy може бути для вас хорошим варіантом. Однак, якщо вам важливо отримати підводку з високою пігментацією і матовим фінішем, то краще пошукати інший варіант.

Підводка Maybelline Hyper Easy: Хороша, проте далеко не ідеальна