Strange Love

Арабські парфуми Al Rehab: Справжня знахідка за копійки

Арабські парфуми Al Rehab: Справжня знахідка за копійки

А все завдяки неймовірному звучанню та доступній ціні. Серед парфумів Al Rehab є багато аналогів популярних ароматів, а деякі власні композиції бренду вже й самі стали легендарними.

Хотілося б мати значно більше, проте найпопулярніші аромати швидко зникають з Мейкапу. Поставила їх у свій список очікування.

Не зовсім те, що я хотіла, однак аромат безумовно цікавий. Це буквально іриска зі смаком апельсини. Один в один. Карамель з ароматом шкірки помаранчу. Запах дуже солодкий і кондитерський. Мені не заходить на кожен день, це точно домашній запах для підняття настрою. Стійкість 6-7 годин.

Мій фаворит на все життя. Ваніль, какао і маршмеллоу. Дуже солодкий, але приємний для усіх навколо. Він не дусить, скоріше навпаки манить. Найбільш компліментарний та стійкий аромат моєї колекції.

Дуже мрію про появу аромату Golden Sand на Мейкапі. Це ванільно-амброво-удова композиція. Вважається чи не найбільш вдалим ароматом бренду Al Rehab. Також хочу спробувати Love Apple: це імітація яблучного пирога з корицею в маленькому флаконі.