Zhukovka 🌸

LAMEL Make Up Selflove Eyeshadow Palette

LAMEL Make Up Selflove Eyeshadow Palette

Продукція Lamel неабияк радує нас гарною ціною , цікавими новинками і гарною якістю . Тому перечитавши відгуки про палетки тіней SelfLove я одразу була впевнена, що це мій ідеальний варіант. А потім ще Maximova зробила чудовий допис і я невагаючись натиснула "Замовити" !
Тіні SelfLove запропоновані у 2х варіаціях :
401 - до якої гами віднести її я не знаю, адже вона має і піщаний відтінок , і рожевий , і коричневий . Досить мила і приємна палетка 🎀
402 - можна назвати нюдовою палеткою. Вона універсальна та повсякденна, тому я обрала саме її 🥥

LAMEL Make Up Selflove Eyeshadow Palette
LAMEL Make Up Selflove Eyeshadow Palette
LAMEL Make Up Selflove Eyeshadow Palette

Дуже тішить , що продукція надходить в захисній слюді . Це говорить про надійний захист товару і здебільшого про його правильне зберігання . На слюді є наклейка з переводом на українську мову ( і ще деяку)
Сам футляр прозорий , через кришечку можна розгледіти рефіли. На зворотній стороні наклейка з детальною інформацією : склад, дата , умови зберігання, вага і тд. Є відмітка 🐰 ANIMAL TEST- FREE
Дуже ціную👏
Пластик хлипенький , не самий надійний , але за таку ціну ок👌

Палетка досить зрозуміла і проста в роботі. Всі відтінки між собою поєднуються і можна створити безліч варіантів макіяжу . Давайте розглянемо більш детально ?!?🤎
Палітра поєднує в собі матові , блискучі і перламутрові відтінки .
1. Перлинно-бежевий
2.Рожево-коричневий матовий
3.Блідо-рожевий матовий з дрібними золотими вкраплинками
4.Золотистий гліттер з щільними сяючими частинками
5. Темний коричнево-сіруватий шимер
6. Холодний світло-сірувато-коричневий матовий
7. Холодний темно-коричневий матовий
Матові відтінки наче шовкові , лягають приємно за допомогою кісточки , темний дещо пилить .
Сяючі дуже приємні , кремові на дотик. На очах не відчуваються . Не скочуються. Годин через 5-7 починають трохи обсипатись , але не критично .

Змивається легко !

Має дуже м'який та приємний запах какао чи гарячого шоколаду☕ В роботі не мішає !

Я вже ними ділилася в клубі , але запропоную перегляд ще раз 🫶

Як то кажуть , базових палеток багато не буває 🥥
Я з впевненістю хочу сказати, що палетка від Lamel "SelfLove" точно буде доречною в кожній косметичці 👛 Універсальна , багатогранна , якісна і недорога ! А що ще треба ?!?
Раджу на всі 💯
І сподіваюсь, що тобі було корисно і цікаво 🧸❤️