Demchenko Alina

Shine bright like a diamond : O’BAYS Diamond Lip Gloss

Shine bright like a diamond :  O’BAYS Diamond Lip Gloss
Shine bright like a diamond :  O’BAYS Diamond Lip Gloss
Shine bright like a diamond :  O’BAYS Diamond Lip Gloss

Хоча я не любитель блисків для губ, перед таким сяйвом складно встояти.

З брендом O’BAYS ми не були знаймові раніше і ця краса опинилась в мене завдяки Makeup Club. Це Український бренд косметики, який вже знайшов багато прихильників у спільноті, та й не тільки. Продукт представлений у класичному форматі : пластикова ємкість з фетровим аплікатором (який доречі тут доволі плаский, через що доволі зручно наносити). Розподіляється продукт дуже гарно, м'яка голівка ковзає по губам, не дряпаючі шкіру, та легко профарбовує всі ділянки. Спершу мені здавалось що він завеликий, але ні - виявився дуже зручним ( подобається на багато більше а ніж класичні аплікатори зі зрізом і маленьким розміром).

Аромат у засоба неймовірно приємний : суміш солодкої карамелі приправлений солодкою ваніллю. Аромат не здається мені хімозним, нагадує більше якийсь солодкий і приємний парфум (доречі, щось схоже по нотам має Al Rehab Chocko Musk) . Консинстенція у блиска середня , з губ навіть не робить спроби тікати, але при тому наноситься тонесеньким шаром.

Shine bright like a diamond :  O’BAYS Diamond Lip Gloss
Shine bright like a diamond :  O’BAYS Diamond Lip Gloss
Shine bright like a diamond :  O’BAYS Diamond Lip Gloss

Я була здивованна тому, на скільки комфортний цей засіб на губах. Він не тече, не липне і при тому - гарно зволожує мої губи. Це схоже на якийсь бальзам з прекрасним сяйвом і зволожуючими властивостями.

Ці блискітки синьо-фіолетові запали мені в душу. При моїй зовнішності, вони виглядають дуже природньо і якось "по-ельфійські" . Під різним освітленням - можна помітити дуохромність і багатогранність кольору цієї краси. Доречі хочу попередити : на людях с теплою зовнішністю, він буде більш контрастним. Як завжди, моя мама протестувала цей засіб і він виглядав на ній прям синьо-фіолетово, хоча на мені він майже прозорий.

Моїй же холодній шкірі - він як рідний.

Хоча я не люблю блиски, але вони в мене все ж таки є. І вгадайте що ? Правильно, вони майже ідентичні цьому красунчику .

То ж порівняємо його з іншими.

Як на мене то у O’BAYS найвологий фініш і за рахунок того що він гарно зволожує, саме з ним губи виглядають як умога вигідніше. Він наче заповнює складочки, тим самим роблячи текстуру більш гладкою. Навіть мій люблений блиск від Kevyn Aucoin виглядає не так досконало саме на моїх губах ( хоча блищить на багато сильніше).

Ще, від O’BAYS - не такий липкий і тому рука тягнеться саме до нього.

Продуктом я дуже задоволена і навіть з тим що я зовсім не люблю блиски, цей мені дууууже подобається.