Malisa

Пінка для умивання від Vichy - ніжна як хмаринка

Пінка для умивання від Vichy - ніжна як хмаринка

Мені давно хотілося спробувати пінку саме від дерматологічного бренду Vichy. Ціна досить прийнятна як для такого класу косметики.

Флакончик звичайний, як у всіх пінок такого типу.

Має приємний аромат (в мене асоціюється з чистотою), дуже "пухнаста" та легко розмилюється. Але, на жаль, не економна - при щоденному використанні досить швидко закінчиться.

Щодо якості очищення - то якщо ви звикли до більш "жорсткого" очищення, як у корейських пінок, щоб аж скрипіла шкіра від чистоти, то чекати такого від цієї пінки - зась. Вона дуже ніжна і підходить для чутливої шкіри, сухої, тому в неї дуже і дуже делікатне очищення.

Як на мене, то для вечірнього очищення, коли був нанесений макіяж, змитий міцелярною водою чи іншим засобом, то все одно мені здається, що хочеться більш сильнішого очищення.

А ось для вранішнього вмивання - ідеально. Вона не сушить і не стягує.

Тому дійсно, вона підійте для сухої, нормальної та чутливої шкіри і буде актуальна зараз, в зимовий період, коли холодне повітря, потім опалення - то таке делікатне очищення лише плюс.

А ось якщо шкіра жирна чи комбінована, ближче до жирної - то хочется чогось іншого...

Хоча для такого типу у бренда є інший гель. Тому тут головне використовувати продукт по своєму типу.

Мені пінка сподобалась через аромат і дбайливе очищення (для ранку - ідеально!).