Malisa

Mizon Great Pure Cleansing Foam - пінка, яка очистить до скрипу

Mizon Great Pure Cleansing Foam - пінка, яка очистить до скрипу

Якщо ви читаєте цей відгук, то ви знаєте, що таке корейська косметика і, мабуть, знаєте, за що ж люблять ці пінки.

Декілька років тому я з розуму сходила по корейській косметиці - і знаєте що? Мені подобався і подобається ефект від її застосування.

Корейські пінки відомі тим, що вони досить "жорсткі" та агресивні по якості вмивання. Здається, що до цих пінок взагалі не було в мене гарного очищення.

Щодо саме цієї пінки - то вона вважається освіжаючою, і підійте комбінованому типу шкіри або жирному. Для сухої не підійде.

Аромат мені подобається в тубі - він приємний, легкий, косметичний. А ось коли користуєшся, то я відчуваю прям явний аромат звичайного мила.

Пінка досить і досить густа і важко дістається з туби. Потрібно дуже ретельно розмилювати в руках, або використовувати спеціальну сіточку.

Із мінусів - вона сушить, але очищує прям ідеально. І навіть підсушує висипання. Для вечірнього очищення - мій мастхев.

Після неї в обов'язковому випадку має бути зволожучий тонік або тонер, крем і т.д.

Якщо любите таке очищення - то пінка просто ван лав! А якщо ви прихильник(ця) ніжного і делікатного очищення, то ні, придивіться до інших.