Катя Джей

Стійка основа під тіні від Karaja

Стійка основа під тіні від Karaja

Я не щодня використовую основу під тіні, але коли мені це необхідно, рука сама собою тягнеться саме до праймера Perfect Touch від італійського бренду Karaja.

На мій погляд, цей продукт демонструє ідеальне співвідношення якості та ціни. А ще, що важливо особисто для мене – цей праймер під тіні має бежевий відтінок. Тому макіяж очей з ним виходить не лише стійким, а ще й дуже акуратним.

Виробник вказує, що праймер має у своєму складі компоненти догляду, а також гіалуронову кислоту

Для мене переваги цієї основи під тіні полягають в наступних пунктах:

  • Праймер легко розподіляється пальчиком і стає непомітним для сторонніх очей після нанесення
  • Так як він бежевий, він додатково покриває шкіру повік і приховує сліди втоми
  • Perfect Touch не липкий, не жирний, не скочується в складку повік, тіні з ним не тьмяніють і не розмазуються
  • Праймер дуже комфортний навіть на чутливій шкірі, в носінні він взагалі не відчувається, але при цьому відмінно виконує всі свої функції
  • Тіні з ним лягають рівномірно, тримаються значно довше і виглядають більш насиченими

Ця основа під тіні підійде і для сухих, і для кремових текстур

Що приємно - продукт немає ніяких сторонніх ароматів, він практично нічим не пахне. Консистенція у нього середньої густини, мені вона чимось нагадує ВВ крем.

На відміну від більш популярної основи Artdeco Eyeshadow Base, у цієї немає консистенції вазеліну (яку, до речі, я просто ненавиджу).

Для мене Karaja Perfect Touch – чудовий праймер за свою вартість.