Missmili

Пусті пляшечки.October 2023

Пусті пляшечки.October 2023

Взагалі,з моменту попереднього допису про пляшечки - їх назбиралося море,але було ліньки збирати те сміття,так що сьогоднішні пусті пляшечки -це актуальне на сьогодні.

Баттер для тіла з ароматом дині від Fresh Juice-бренд чудовий,чого варті їх аромати,пакування і бюджетна вартість.Цей баттер не виключення-густий,зволожуючий і неймовірно ароматний,пахне динькою нагрітою на сонці)

Гель-крем для душу від Dove з ароматом волошки і вівсяного молочка-аромат просто неймовірний,пахне як дорогі парфуми,ще й доволі стійкий,єдине піниться він погано,думаю це за рахунок того,що він дуже кремовий і розрахований на зволоження шкіри

Коричнева туш від Maybelline -моя ідеальна туш,починаючи з кольору закінчуючи неймовірною стійкістю,буду брати ще!

Тональна сироватка від Loreal - отримала її від makeupclub за активність(дуже-дуже вдячна😘) і вона просто неймовірна-легка,невидима на шкірі,легко розподіляється,підлаштовується під тон шкіри,не підкреслює шелушіння і зморшки,просто ТОП!!

Популярний блиск від Maybelline у відтінку ice-чудовий,рука тільки до нього тянулась,приємний на смак,не липкий,зволожуючий,має гарну стійкість-дуже крутий блиск за свою вартість(настільки його заюзала,що навіть допис не встигла зробити😂)