Lily♥️

HOME Spa від JOKO BLEND: скраб, крем, цікаві засоби з бьютібоксу

HOME Spa від JOKO BLEND: скраб, крем, цікаві засоби з бьютібоксу
HOME Spa від JOKO BLEND: скраб, крем, цікаві засоби з бьютібоксу

Нарешті зʼявилась можливість написати про цей beauty-box від Joko Blend! Отримавши ці продукти, я подумала, вау, таке навряд чи задумалась купувати особисто, і якщо чесно раніше не цікавилась такими beauty-штучками, проте добре знаю, що такого типу процедури дуже популярні у салонах краси! У боксі був скраб, крем для тіла, бандажне обгортання, рідина та спецільні штани) Виглядає цікаво, але так як це все про "холодні бьюті-ритуальчики", рука потягнулася спершу до скрабу та кремчику, при тому нарешті я згадала, що маю чудовий масажер для тіла) яким ніколи раніше не коритися! Отож сам бандаж я вирішила залишити на особливий випадок, а точніше для підготовки до літа) Тому з радістю поділюся своїми враженнями про них згодом, а зараз про скраб і крем для тіла ну і загалом про все) трішки детальніше.

Такого типу продукти можуть бути цікаві , якщо ти хочеш навіть просто зробити гарний тонус свого тіла:

Основні переваги засобів від JOKO BLEND з охолоджуючим ефектом:

  • відтік зайвої рідини
  • виведення токсинів
  • зменшення об'ємів тіла
  • скорочення жирових відкладень та апельсинової шкірки
  • вирівнювання мікрорельєфу шкіри
  • ліфтинг-ефект
  • тургор шкіри та тонус судин
  • зняття втоми
  • почуття легкості
  • ВАЖЛИВО!Протипоказання: індивідуальна непереносимість окремих компонентів. Пошкодження шкірного покриву. Варикозне розширення вен. Вагітність, грудне вигодовування. Онкологічні захворювання. Хвороби серцево-судинної системи. Не використовувати під час загострення хронічних захворювань. Не гіпоалергенно.

💎НАПОВНЕННЯ БОКСУ💎

  • Інтенсивний антицелюлітний крем з охолоджуючим ефектом Joko Blend 200 мл
  • Антицелюлітний скраб для тіла з охолоджуючим ефектом Joko Blend 300 г
  • Антицелюлітне бандажне обгортання з охолоджуючим ефектом Cold Fat Burning Joko Blend
  • Штани для обгортання Joko Blend
  • Сироватка для антицелюлітного бандажного обгортання з охолоджуючим ефектом Joko Blend 500 мл

HOME Spa від JOKO BLEND: скраб, крем, цікаві засоби з бьютібоксу
HOME Spa від JOKO BLEND: скраб, крем, цікаві засоби з бьютібоксу
HOME Spa від JOKO BLEND: скраб, крем, цікаві засоби з бьютібоксу
HOME Spa від JOKO BLEND: скраб, крем, цікаві засоби з бьютібоксу

Антицелюлітний скраб для тіла з охолоджуючим ефектом Joko Blend – обʼєм 300 г

Антицелюлітний скраб Joko Blend дбайливо та ефективно очищає шкіру, видаляючи омертвілі частинки епідермісу, стимулює процес лімфодренажу та виведення токсинів. Підвищує еластичність шкіри, розгладжує нерівності, сприяє відновленню гідроліпідного балансу. Стимулює кровообіг і сприяє розщепленню жирових відкладень. Зволожує шкіру, підвищує її тонус, робить тіло гладеньким і ніжним. Охолоджуючий ефект скрабу допомагає покращити обмін речовин у підшкірно-жировій клітковині та вирівняти тон і рельєф шкіри. Склад скрабу збагачений активними натуральними компонентами, які дозволять швидко зменшити об'єми у «проблемних зонах», підтягнути та тонізувати шкіру.

Як працює:

  • Ментол охолоджує, посилюючи кровообіг клітин; сприяє циркуляції лімфи, відтоку крові та виведенню рідини.
  • Екстракт гуарани має виражені стимулюючі властивості. Прискорює процеси обміну, відновлює тонус шкірних покривів, покращує метаболізм, усуває набряки.
  • Екстракт кінського каштану перешкоджає зайвому накопиченню рідини, нормалізує кровообіг, зволожує і розгладжує шкіру, усуває венозні проблеми.

Мікрогранули цукру надають делікатну відлущувальну дію, не викликаючи подразнення навіть дуже чутливої ​​шкіри. Регулярне застосування антицелюлітного засобу допоможе в досягненні гладенької, шовковистої і рівної шкіри. Для посилення ефекту та комплексної дії рекомендуємо використовувати скраб у поєднанні з антицелюлітним кремом та бандажними обгортаннями Joko Blend.

  • Інтенсивний антицелюлітний крем з охолоджуючим ефектом Joko Blend 200 мл

Антицелюлітний крем має легку консистенцію та швидко вбирається шкірою, не залишаючи жирного сліду.

Як працює:

L-карнітін в поєднанні з кофеїном має сильний ліполітичний ефект.

Ментол охолоджує, посилюючи кровообіг клітин; сприяє циркуляції лімфи, відтоку крові та виведенню рідини.

Екстракт гуарани стимулятор обмінних процесів, завдяки якому спалювання жиру відбувається інтенсивніше.

Екстракт кінського каштану перешкоджає зайвому накопиченню рідини, зволожує і розгладжує шкіру.

Для посилення ефекту та комплексної дії рекомендуємо використовувати крем у поєднанні з антицелюлітним скрабом та бандажними обгортаннями Joko Blend.

МОЇ ВРАЖЕННЯ: не так це все було холодно) як здавалося, після використання скрабу та за ним крему у поєднанні з масажером я побачила такий відразу ефект миттєвого тонусу шкіри, на дотик шкіра класна! Не знаю чи дійсно зможуть ці продукти позбавити кого целюліту, проте зробити кращим тонус шкіри такі процедури в комплексі зі щіткою чи масажером мають місце бути! При тому мабуть кожна з нас знає, що результат буде помітно лише за наявно системності) і так у всьому, згідні?💗

P.S Дуже сподобалася масажна щітка для тіла Joko Blend , при нагоді замовлю собі таку однозначно.