Yuriivna

Дезодорант від Weleda

Дезодорант від Weleda


Вибір дезодорантів загалом дуже багатий,але хочется все ж таки знайти своє,щоб був приємний аромат,справді захищав від поту та не викликав алергічних реакцій.
Цей дезодорант має хороший склад,але на другому місці є спирт,людям з чутливою шкірою треба бути уважніше до цього факту.
Аромат дезодоранту має нотки гранату.
Запах спочатку дещо різкий,потім слабшає згодом.
На пакуванні заявлено 24 години захисту від поту,але цей дезодорант позиціонує себе той,що має натуральний склад,такий варіант я обрала собі на осінній період,бо влітку він не впорається з такою спекою.
Дезодорант не блокує роботу потових залоз та не закупорює пори,нетрайлізує запах.
Після нанесення я чекаю пару хвилин,щоб він увібрався та висохнув,наношу тільки на суху та чисту шкіру,це важливо.
З приводу захисту від поту,у мене не виходить заявлені 24 години,це значно меньше,тобто на цілий день не вистачає його,я повторюю процедуру нанесення дезодоранту ще один раз впродовж дня.
Після застосування засобу у мене немає алергічних реакцій,почервонінь та дискомфорту,якщо була депеляція,то чекаю деякий час,щоб його нанести,не роблю це одразу.
Є ще два інших варіанти цих дезодорантів:цитрус та облипіха.