Missmili

Бюджетні нюдові олівці.Моя колекція

Бюджетні нюдові олівці.Моя колекція

Олівцями для губ я почала користуватися тільки в цьому році,і вже встигла назбирати невелику колекцію нюдових бюджетних олівчиків

1.Lamel lip liner-401 відтінок,звичайний не гелевий олівчик,стійкість середня,малює мʼяко,точиться добре)-теплий персиково-рожево коричневий відтінок.

2.Lamel LAMEL Make Up Long Lasting Gel Liner 405 відтінок-напевно найпопулярніший в лінійці,світлий(світліший за мої губи)рожево-ліловий відтінок,не холодний-таким відтінком дуже гарно збільшувати по контуру губи,також він мега стійкий і дуже мʼякий.Чула,що раніше цей відтінок був темніший і холодніший,але мені і так норм)дуже подобається)

3.glambee 111 відтінок(не гелевий)-теплуватий,рожево-персиковий світлий відтінок,не дуже мʼякий,стійкість маленька.Колір мені подобається,він світлий(а такі відтінки як правило збільшують губи) гарно виглядає як з блиском так і без.

4.Glambee 110-улюбленець,рожево-лілово-коричневий,люблю їм легенько провести по контуру,а зверху прозорий блиск,такий відтінок майже всім підійде,ну а от стійкість доволі скромна.Доречі,цей олівчик дуже важко знайти в магазині,його постійно розбирають,настільки популярний відтінок.

5. Colour Intense -відтінок 03 Natural-схожий на колір губ,але яскравіший,теплий-рожевий,колір можна варіювати в залежності від того яку інтенсивність хочеться.Стійкість середня.

6.Colour Intense -відтінок 08 iced latte -холодний,кавовий,коричневий відтінок,дуже гарно виглядає на губах,використовую під прозорий блиск.Стійкість середня.

Найстійкіший Lamel LAMEL Make Up Long Lasting Gel Liner 405