Milans

ВВ крем Biotherm ❤️

ВВ крем Biotherm ❤️
ВВ крем Biotherm ❤️

Поповнення тональних засобів, а саме BB крем 🫶

Тож будучі знайома з Biotherm, вирішила спробувати їх BB крем Biotherm Aquasource BB Cream SPF 15.

В мене відтінок Fair to Medium. Найсвітліший який є у цьому засобі. Для дуже порцелянової шкіри він не підійде. Відтінок гарно адаптується, та добре маскую маленькі недоліки. Але звісно не перекриває так як це робить навіть найтонкіший тональний.

Загалом я прихильниця більш баночок з написом «тональний», тобто тональна- основа/крем/флюід/серум.

З кушонами в мене не склалось, маю Looks про два види кушона Missha

Velvet Finish Cushion SPF50+/PA+++

Cushion Moist Up SPF50+/PA+++

відтінку 21👇

https://club.makeup.com.ua/looks/2898/

Тож вирішила додати до колекції ще ВВ крем.

Перше що я сподівалась від нього отримати, це більш доглядовий склад, хоча маю дуже гарний доглядовий тональний засіб Bobbi Brown Intensive Serum Foundation SPF 40 ( чорна елегантна баночка на фото ), саме його я обожнюю використовувати коли з погодою коїться щось таке, наче у погоди ПМС 😂 сильний вітер, холод та мряка мене не лякає з цим тональним. Тому хотіла щось схоже за властивостями, щоб лице не страждало від вітру. І цей BB добре виконує функцію. Він дійсно як кремчик для обличчя з бонусом тонування. Його можно використовувати навіть без закінчення мейку, якщо тональний треба чимось доповнити, хочаб румʼяшками, обо хайлатером чи любим іншим засобом з полички декоративної косметики, то з цим BB можно обійтись лише ним 🫶

ВВ крем Biotherm ❤️
ВВ крем Biotherm ❤️