Христина 🌺

Класика демакіяжу…

Класика демакіяжу…

В мене жирна, проблемна шкіра, розширені пори, і все, що ще можна додати до проблемної шкіри ( окрім акне...цього, на щастя, в мене нема). До цього часу я боялася користуватися чимось гідрофільним, бо думала, що від цього стають ще більш забиті пори, і більше висипань.

Аж минулого року на Тік-тоці побачила відео з назвою " Жир вимиває жир"...і наважилась на гідрофілку.

І скажу чесно, це було дуже класне рішення. До цього в мене була олія, тепер вирішила взяти в формі бальзаму.

Дійсно, дуже класне очищення, особливо після корейських ВВ, після spf, ввечері після спеки, або після вітряної погоди, коли все лице в піску🙄.

Для моєї шкіри це класне рішення, в мене менше забиті пори, менше висипань.

Тепер про сам бальзам:

Дуже зручна баночка, гарно закривається/відкривається, є лопатка.

Є два види: класичний і мандаринка ( неодмінно хочу спробувати ще й цей).

В складі дуже багато корисних речовин: жасмин, ірис, Лілія, лайм, кокос, лотос, нарцис, едельвейс, олії лаванди, апельсину, чайного дерева, евкаліпту, бергамоту...і це тільки частинка складу. Тут він дійсно багатий і корисний.

Класика демакіяжу…

Вона мені нагадує кокосову олію, або масло гхі. Бальзам твердий, але коли набираєш на руки, швидко топиться і перетворюється на олію. І дальше стається якась магія: коли наносиш на обличчя, та олія перетворюється на молочко, яке ідеально легко змивається ( бо гідрофілка жирна і змивається важко). Тут все просто/швидко/якісно.

Хто ще не спробував цю класику демакіяжу, однозначно раджу спробувати, можливо ви також будете в захваті, як і я👌