O’Ostah

Легендарна бюджетна палетка i-Divine від Sleek

Легендарна бюджетна палетка i-Divine від Sleek
Легендарна бюджетна палетка i-Divine від Sleek

i-Divine я бачила як у блогерів, так і у візажистів (щоправда, шквал популярності можна було спостерігати років 5 назад). Це такий собі бюджетний варіант, у якому зібрані відтінки для повсякденних та вечірніх мейкапів. Звісно, якість не дотягує до люксу, але у мене були питання і до палеток за 50+ євро. Попри поважний вік існування, легенда від Sleek досі актуальна і я щиро її рекомендую.

Легендарна бюджетна палетка i-Divine від Sleek

Добротний чорний футляр із великим дзеркалом. У комплекті є двосторонній пензлик зі спонжиками, який я не використовую. Матова поверхня палетки брудниться, але не затирається, що є перевагою.

12 рефілів на будь-який смак. Верхній рядок ідеально підходить для базового денного нюду. Із нижнім рядом можна погратись, щоб додати виразні акценти. Насичений зелений, холодний мерехтливий синій та металево-сірий класно вписуються у вечірний мейкап, а також ними можна легко зробити акцентну стрілку. Матовий чорний та коричневий - база для кутиків. А світлий шимерний шампань я інколи використовую замість хайлайтера.

Відразу скажу - тіні практично не пилять та добре тушуться між собою. Шимер можна наносити прямо пальчиком, а для темних та матових я використовую пухнастий пензлик. Стійкість на базі - цілий день. Свотчі робила нашвидкоруч, без підложки. Як бачите, пігментація на рівні.

Зараз це єдина палетка в моєму арсеналі і вона повністю покриває усі потреби. Від мене - тверда 7 із 10