Ksyposhka

Рум’яни від LAMEL у відтінку 403- Coral

Рум’яни від LAMEL у відтінку 403- Coral

Сухі рум’яни від LAMEL Make Up Cheek Colour стали моїми улюбленими у повсякденному макіяжі❤️

  • Відтінок Coral персикові ,не сильно яскраві .
  • Колір ідеальний, для тих кому не дуже, як мені, личать насечено рожеві кольори ,для дівчат з теплим відтінком шкіри,схильних до швидкої засмаги .
  • Не матові ,мають у складі невелику кількість блискіток. Коли я купляла я не знала що вони там є , але трішки покористувавшись зрозуміла що з ними навіть краще ,на шкірі їх помітно тільки на сонці ,але вони додають шкірі більш здорового вигляду ніж глухі матові рум’яни.Також з ними я перестала користуватися хайлайтером бо для мене ці рум’яни як 2в 1 .
Рум’яни від LAMEL у відтін�ку 403- Coral
Рум’яни від LAMEL у відтінку 403- Coral
Рум’яни від LAMEL у відтінку 403- Coral
Рум’яни від LAMEL у відтінку 403- Coral
  • Відтінок Coral на шкірі виглядає дуже природньо і освіжає обличчя , тон виглядає набагато рівнішим.
  • Розтушовуються легко ,не лягають плямами.
  • Рум'яни не сильно яскраві, і мені це подобається з ними перестаратися в нанесенні дуже важко ,можна контролювати наскільки яскраві рум’яни ви хочите сьогодні .
  • Стійкі ,тримаються на протязі дня прекрасно,колір як був таким і залишається .
  • Упаковка маленька але засобу вистачає на довго.
  • Єдиний мінус це дешева упаковка ,кришка не закривається до кінця (не клацає при закритті ) ще й через пару тижднів вона зламалась ,розсипався пластик с одної сторони і тепер вона взагалі не закривається😅 Але я купляла їх за 50 грн, тож це можна пробачити .

Я взахваті від цих рум’ян,якщо ви досі не користувались ним обов’язково спробуйте ,вони варті уваги!❤️