Demchenko Alina

Seventeen Matlishious Super Stay Lip Color : комфортна матова помада

Seventeen Matlishious Super Stay Lip Color : комфортна матова помада
Seventeen Matlishious Super Stay Lip Color : комфортна матова помада
Seventeen Matlishious Super Stay Lip Color : комфортна матова помада
Seventeen Matlishious Super Stay Lip Color : комфортна матова помада
Seventeen Matlishious Super Stay Lip Color : комфортна матова помада

Я завжди люблю більш темні відтінки, бо з блідими або світлими, я гублюсь зовсім. Моя шкіра має трошки холоднуватий півтон, то ж майже всі нюдові на мені занадто теплі. Я не проти цього, навпаки хочеться тепла і затишку, але все ж таки мене тягне до сіро-коричневого півтону. У тому році я загубила чудову помаду з подібним півтоном і шукала заміну кольору, який повністю передавав мій настрій. Ось так пошуки ідеального відтінку привели мене до Seventeen Matlishious Super Stay Lip Color у відтінку 09.

  • Помада має матове покриття, ближче до пудрового
  • Гарна пігментація. Не полосить, не потребує другого шару
  • Має суфлеподібну текстуру
  • Гарно розподіляється навіть пальцем у супер тонесенький шар ( але повністю перекриваючий рідний пігмент губ.
  • Має досить дивний аплікатор, яким досить зручно профарбовувати нижню губу, кутики трошки склідніше виводити.
  • Не сушить, не стягує, на губах відчувається дуже комфортно, майже не помітно
  • Не супер стійка. Не залишає слідів, але їжу не витримає.
  • Має ненав'зливий , супер легкий аромат , який чимось схожий на шоколад.

Seventeen Matlishious Super Stay Lip Color : комфортна матова помада
Seventeen Matlishious Super Stay Lip Color : комфортна матова помада

Це нюдовий відтінок, який має лілово-коричневий відтінок. Я якщо чесно, думала що він буде сіро-коричневим, але якщо чесно так навіть краще. Подібні відтінки, мені легше обіграти в плані макіяжу і він достатньо гарно виглядає при повному відсутності макіяжу. Помада наноситься без жодної проблеми, але треба почекати коли вона підсохне, бо її легко розмазати по обличчю ( якщо ви звикли до того, що засіб застиває за секунду).

Після висихання, колір стає трошки бліднішим. При певному освітленні - по різному проявляє себе. Цей колір підходить не тільки для осінні, але й для літа, зими. В принципі він досить універсальний.