Куницына Анна

Mareve

Mareve

Замовила 4 мініатюри по акції, спираючись на пірамідку та відгуки. Обрала для знайомства аромати:

White bloom

Vernal vibe

Dark idol

Royal fame

Також отримала в подарунок пробник Gentle charm

Флакончики виконані в лаконічному й стильному дизайні, проте їх якість вже викликала питання. Деякі розпилювачі і кришечки сидять криво, не всі етикетки наклеєні рівно.

При першому затесті я виявила, що:

- усі аромати, окрім Gentle charm відганяють пластиком і спиртом;

- White bloom і Vernal vibe майже не мають запаху (окрім спирту й пластику);

- Royal fame і Dark idol мають дуже хаотичні композиції, звучать дешево;

- розпилювачі дуже прикольні, утворюють хмаринку з дуже дрібних часточок, я таких ще не зустрічала;

- Gentle charm – дуже солодкий і чимось віддалено нагадує Lancome la vie est belle.

Тут хочу зауважити, що дуже люблю парфуми. В мене є парфумерія в абсолютно різних цінових категоріях. Є елітка, ніша, мідл-маркет, натуральні й органічні тощо. Проте не претендую на звання величезного знатока парфумерії. А ще я завжди готова дати парфумам шанс. Тому дала їм відстоятися.

Ось, що з цього вийшло:

- на щастя спирт пішов геть повністю, а пластик – майже в усіх, а там, де залишився, відчувається лише в першу хвилину;

- White bloom віднайшов свій аромат, і аромат дуже відповідає назві. Він дуже білоквітковий. Для мене там немає нічого окрім білих квітів. Створюється образ відповідальної, охайної дівчини чи жінки, яка прийшла працювати чи вчитися, а не фліртувати чи розважатися. Насправді дуже непоганий денний варіант, який не напрягатиме колег;

- Vernal Vibe також проявився і як на мій ніс має дещо спільне з Miss Dior, хоча й не копіює. Аромат доволі приємний і вдалий, хоча саме в ньому все ще відчуваються нотки пластику на початку;

- Royal fame. Нанесла на себе, одразу ж вловила суміш кавуна і пачулів, пішла в магазин і по дорозі зрозуміла, що від мене пахне Імператрицею)))) назва в принципі натякає);

- Dark idol – то найбільше розчарування. В перші 20 хвилин він так і лишається хаотичним і дешевим. Потім особисто на мені звучить сама лише ваніль (хоча це в принципі навіть краще у випадку з цим парфумом);

- Gentle charm не змінився. Солодкий і трохи нагадує Lancome.

- жоден з ароматів не грає нотами, всі дуже швидко переходять в базу. Не скажу, що сидять зовсім впритул до шкіри, проте шлейфовими їх не назвати. Тримаються години 3.

Підсумок:

Якщо хочеться побавити себе чимось недорогим, то в принципі можна брати мініатюру White bloom, Vernal vibe чи для поціновувачів солодких солодощів – Gentle charm. Але будьте готові до того, що вам треба буде зробити декілька пшиків у вікно, дати їм постояти хоча б 2 тижні, потім зробити ще пару пшиків у вікно, і лише після цього можна буде користуватися тим, що лишилось.

І всеж я за те, щоб не бути снобкою і давати шанс різним парфумам, якщо так підказує серце)

Куницына Анна
2
Підписники
0