Oli Seagull

У вас ще немає Al Rehab Choco Musk ? Тоді ми йдемо до вас 😅

У вас ще немає Al Rehab Choco Musk ? Тоді ми йдемо до вас 😅

Скоро в цій спільноті не залишиться людини, яка б не спробувала цей смачний парфум! А якщо ви такі ще є, то чого чекаєте?)
Купила я його в перші ж дні після парфумерного челенджу і допису Strange Love ❤️

Пройшло достатньо часу, щоб скласти остаточну думку ( хоча вона була складена в перші години🤣).
В ті самі дні я купила ще декілька ароматів, бо пора все-таки розширювати свій парфумерний арсенал з 1 штуки))
І що я вам скажу? З тієї кучки ароматів, цілий місяць моя рука тягнеться саме до Choco Musk!

Це гурманський, солодкий аромат , який хочеться випити, а не мазати на себе. Взагалі я зрозуміла , що майже всі аромати, що мені подобаються - гурманські.

Піраміду нот ви вже бачили, та я всеодно продублюю:


Початкова нота: Білий мускус, Шоколад
Нота серця: Ваніль, Кориця, Троянда
Кінцева нота: Амбра, Сандал, Смирна, Спеції

Я відчуваю шалено смачне поєднання ванілі( ту ,що кладу в солодку випічку), какао та кориці. Коли осідає, то вже трохи більше пробивається запах спецій. Але він всеодно залишається таким же солодким. Отого всього іншого в нотах я не відчуваю) Хоча по правді я не впевнена, що точно знаю, як пахне білий мускус чи смирна 😅

І чим тепліше в тому місці де ви знаходитесь, тим сильніше він себе проявляє.

Стійкість на мені середня. Десь години 3-4 я його відчуваю чітко, потім вже трохи губиться, або ж я просто звикаю, бо інші всеодно його відчувають. Більше очікувала від масляних парфумів, та мені не складно оновити, тим паче ролер дуже компактний.

Я дуже задоволена цим ароматом, бо не люблю складні та загадкові. Часто засмучуюсь, якщо аромат змінюється кожну годину😅
Choco Musk піднімає мені настрій і дарує солодкий затишок🥰

Доречі, Мейкап нарешті підвіз деякі масляні парфуми Al Rehab, то ж можливо колись ми дочекаємось в наявності і Choco Musk🤎