Alina Litva

Beauty підсумки: найкраще за рік

Деякі продукти у мене на повторі, інші стали відкриттям року. На більшість із списку вже є дописи, тому стисло і по суті))

1. Лосьйон P50 Biologique Recherche

Один з головних кислотних ексфоліантів у моєму догляді, працює на поверхні шкіри і всередині пор, очищуючи їх від себуму та ороговілих клітин. Легенда, яка зі мною із року в рік.

2. Бальзам Heimish All clean balm

Масляний бальзам має приємну таючу текстуру і вміє змивати макіяж будь-якої складності, залишаючи шкіру м'якою та зволоженою, але без жирної плівки.

3. Ензимна пудра з бета-глюканом Petitfee

Завдяки дії ензимів роговий шар розм'якшується, а потім, вже за допомогою механічних частинок, відлущується все непотрібне. Ідеальний баланс ефективності та дбайливого ставлення до шкіри.

1. Пілінг DSD 1.3

Відлущує хімічно та фізично, знімає свербіж, регулює вироблення себуму, попереджає появу лупи та посилює ріст волосся. Пілінг бережений до волосся: не сушить, не травмує, не плутає.

2. Незмивна маска K18

Відкриття року. Люблю її за моментальний результат та ефективність. На мені догляд, на щастя, працює завжди. В укладеному вигляді волосся пружне і одночасно м'яке, відчувається легким і розсипчастим.

3. Масло Оlaplex 7

Дуже легке, але неймовірно поживне. Мені подобається, що воно не обтяжує моє волосся і не робить його жирним. Варто окремо згадати аромат: фруктовий, тропічний та не надто солодкий.

1. Крем для пружності Institut Esthederm

Шикарне зволоження без липкості та «масляного» ефекту. Бонус – гарний ненав'язливий шимер, який підсвічує шкіру.

2. Скраб Gli Elementi

Шкіра після нього м'яка, як у немовляти. У мене був і Elemis, і легендарний Collistar, але цей робить магію з моєю шкірою.

3. Олійка для душу Bioderma Atoderm

Засіб маслянистий, але не жирний, добре спінюється мочалкою. Після змивання шкіра м'яка та гладка, я навіть можу пропустити етап зволоження кремом.

4. Мазь від тріщин Gehwol med.

Крем точно допоможе, якщо у вас суха шкіра, мікротріщини та інші неприємності. Навіть якщо їх ще немає – краще попередити.

Це фінальний ТОП-10 року. Відмічайте і ви улюбленців року ♥️