Тетяна Супронюк

Порожні баночки

Почну з улюбленого - корейська косметика:

- Відновлювальний крем для обличчя з центелою азіатською Prreti Daily Cica Moisture Cream - дуже класний зволожуючий крем на літо. Гелева текстура, швидко вбирається, нормально зволожує.

- Крем для інтенсивого зволоження Real Barrier Intense Moisture Cream - крутий зволожуючий крем на холодну пору року. Легка кремова текстура, добре впитується, гарно зволожує. Обов"язково повторю покупку.

- Сироватка для обличчя It's Skin Power 10 Formula Vb Effector - нормалізує водно-жировий баланс шкірного покриву, загоює висипання, звужує розширені пори. Не погана, але буду шукати щось інше.

- Олія гідрофільна Elizavecca Face Care Olive 90% Cleansing Oil - хороша гідрофільна олія, добре розчиняє навіть стійкий макіяж, економна, особисто мені пори не забиває.

- Зволожувальний тонер з гіалуроновою кислотою IsNtree Hyaluronic Acid Toner - дуже класний зволожувальний тонер. Раджу всім, кому не вистачає зволоження від крему. Легка гелева текстура, швидко поглинається шкірою, економний.

- Тонік для обличчя Some By Mi AHA. BHA. PHA 30Days Miracle Toner - купувала набір (пінка для вмивання, тонік, крем, сироватка) - мені не споодобався, не виявила результату від цих засобів на своїй шкірі.

Дуже популярні засоби від Bielendа:

- Активна відновлювальна сироватка Bielenda Skin Clinic Professional Mezo

- Активний коригуючий тонік Bielenda Skin Clinic Professional Mezo

Бюджетні, дієві засоби, підлікують висипання але всіх проблем на шкірі не позбавлять.

Засоби для шкіри обличчя від Amore:

- Концентрований тонік з кислотами проти чорних цяток і акне Amore Bha/Aha Blackhead Eliminating Toner

- Концентрована пінка з центели азіатської для очищення проблемної шкіри Amore Centella Anti-Blemish Foaming Cleanser

- Концентрований зволожувальний гель-тонер з гіалуроновою кислотою і алое Amore Hyaluron Concentrated Hydrating Toner

Пінка класна, тонери не сподобались.

Догляд за волоссям Dr. Sante:

- Крем-маска для волосся Dr. Sante Argan Hai - хороша маска, волосся після неї шовковисте і добре розчісується, має приємний запах.

- Спрей для полегшення розчісування волосся Dr. Sante Aloe Vera - волосся дійсно легше розчісується.

Догляд за шкірою обличчя від Sane:

Користувалася багато чим з цього бренду - креми для обличчя, сироватки, пілінги, маски. Дуже бюджетний бренд, косметика дієва, але дуже повільно змінюється стан шкіри. Зараз купую дорожче, але з більшим ефектом.

Дуже крута японська косметика Demax! Пишу про засоби якими користувалась, не всі баночки залишилися:

- Антисептична присушка Demax Seboregulating Line Antiseptic Drying Agent "Anti-Acne" - дуже класно і швидко присушує активні прищі.

- Тонік акне-реконструктор Demax Acne Reconstructor Toner - дуже хороший тонік, запобігає утворенню висипів, очищує пори, прибирає з лиця підшкірники.

- Очищувальний мус для усіх типів шкіри на основі рослинних екстрактів Demax Purifiers and Tonics Cleansing Mousse On Basis Of Medicinal Herbs - делікатно очищає шкіру, не сушить

- Захисно-заспокійливий крем Demax Sensitive Protecting Day Cream SPF 25 - хороший зволожувальний крем.

Мені ці продукти рекомендувала косметолог. Я була задоволена станом шкіри після їх використання.

Порожні баночки
Порожні баночки
Порожні баночки
Порожні баночки
Порожні баночки
Порожні баночки