Tamrikori

Мій базовий beauty гардероб

Мій базовий beauty гардероб

Що таке beauty база?

Базові продукти – це як базовий гардероб, те, без чого неможливо зробити макіяж.

Ваш макіяж.

Правильна косметичка завжди наповнюється спочатку базовими продуктами.

Важливо розуміти, що базовий гардероб буває різний, у співробітника в офіс і у мами в декреті це будуть два різні базові гардероби.

Так само і базова косметика у всіх різна, вона формується на основі вашого стилю життя, кількості часу, який ви готові інвестувати в макіяж зранку, а також куди і на скільки ви з цим макіяжем йдете. Так як моє життя напряму пов'язане з ситуаціями, де є і камера, і зйомки, і вихід у сторіз на камеру телефону – в моїй косметичці є продукти на різні випадки. В мене нема висипань, нема темних кругів - тож в моеї косметичці відсутні консілер та коректор, також я не використовую тіні, бо насправді люблю дуже швидкий та чистий makeup на собі. Але якщо ви не уявляєте своїй макіяж без цих продуктів - це ваша база.

Розповідатиму вам, які продукти вже пройшли тестинг, і що для чого.

Мій базовий beauty гардероб
Мій базовий beauty гардероб
Мій базовий beauty гардероб
Мій базовий beauty гардероб
Мій базовий beauty гардероб
Мій базовий beauty гардероб
Мій базовий beauty гардероб
Мій базовий beauty гардероб

1. Як і говорила раніше, Erborian Super BB – мій особистий фаворит для легкого денного тонування, на зустрічі, прогулянки, побутові поїздки містом – це ідеальний BB для міського ритму.

2. Charlotte Tilbury – Hollywood flawless filter, база під макіяж зі вже вбудованим тонуванням і неймовірно сяючим фінішем. Цю базу використовую, коли розумію, що записуватиму багато сторіз з обличчям в інстаграм, а також вона ідеальна на вечір для легкого приводу: концерт, вечірка, вечеря з друзями.

3. Estée Lauder – Double wear sheer long wear makeup – тональний на особливий випадок, це відносна новинка, легший варіант вже знаменитого Double Wear.

4. Givenchy – розсипчаста пудра Prisme Libre Travel Version: розсипчасту пудру я використовую не кожен день, швидше вона підійде на вечір, якщо мені потрібен супер-стійкий макіяж, і, звичайно ж, якщо я хочу використовувати бронзер.

5. Бронзер Christian Dior Forever Natural Bronzer, на мою нескромну думку, один із найкращих бронзерів від Dior. Явно вдосконалена текстура, яка підійде і для зйомок, і для життя. Я використовую відтінок 04 Tan bronze, в упаковці виглядає досить темним, але вся серія бронзерів з цієї лінійки вуальна і наноситься дуже тонким шаром.

6. Рум'яна Dior Backstage Rosy Glow 001 – фаворит! Знову ж таки, не дивіться на сильну пігментацію в коробочці, він лягає легкою вуаллю. Його полюбили за неймовірно красивий холодний відтінок, що створює враження морозу. Дуже рекомендую.

7. Charlotte Tilbury – палетка Filmstar Bronze & Glow. Одна лиш назва має вам все пояснити: це палетка для зйомок. Ідеальний бронзер із низькою пропускною спроможністю бронзера, а значить, у кадрі він не пропадатиме. Хайлайтер злегка пудровий, тобто в житті він буде помітний, але в кадрі він ідеальний.

8. Perricone MD – No makeup mascara – це класна туш, але я завжди рекомендую вибирати туш по щіточці. Ця хороша тим, що в складі є елементи, що доглядають за віями. Керлер моя супер-база, не уявляю свій макіяж без завитих вій.

9. Червона помада M.A.C – Ruby New. Матова, з професійної лінійки, а значить, буде стійка і супер-пігментована, а також не перетворюватиметься з червоного на малинову на фотографіях. Фарбую зазвичай на заходи, на яких передбачається фотозвіт.

Tamrikori
40
Підписники
0